Realizace

Ukázka naší práce

Záclony a závěsy
Záclony a závěsy

Klient si přál doplnit interiér o prvky, které budou odpovídat místu a budou odkazovat na pánský feeling. Pro závěsy jsme do celého bytu vybrali z krásné kolekce Prestigious Textiles - Vikking, která je ze 100% polyesteru ve dvojíté šíři. Velmi obsáhlá barevnice nás na první zaujala a bylo potěšení z ní vybírat ten správný odstín. V obývacím pokoji vzhledem ke krásnému perskému koberci jsme zvolili modrý odstín. S modrou - tmavší jsme pro zachování stylu nechali i v ložnici. Záclony v kuchyni a v obývacím pokoji jsou nehořlavé, v ivory barvě a do ložnice padla volba na oblíbenou Villa Novu a její kolekci polozáclon Vardo. Vše doplněné o velice vklusné a sladěné garnýže, které zaručují tu pravou eleganci.

Galerie
Dekorace oken je vždy zásadní proměna celého interiéru.
Dekorace oken je vždy zásadní proměna celého interiéru.

Vytvoření domova, pohody a vysoké elegance se podaří vždy s kvalitní dekorací oken. Dekorační látky dělají 50% celého interiéru. Jsou dominantní a proto by měly být pečlivě a s láskou vybírány. Výběr padl Villa Novu, což je prostě vždy ten správný směr. Kolekce Eton je ze 54% bavlna a zbytek polyester. Klasika, která níkdy neomrzí a hlavně udělá parádu. Společně s kvalitním voálem je dokonalý interiér přímo zaručen. Celou zakázku jsme doplnily římskými rolety a kolejnicemi na míru.

Galerie
Závěsy s polštářky
Závěsy s polštářky

Doladění interiéru je vždy krásný proces. Klientka požadovala ze stejné látky i polštářky, po domluvě jsme zvolily z jedné strany látku od Prestigious Textiles z kolekce Deco - vzor Daphne Teal a z druhé strany Tamara Teal. Samotné závěsy jsou Daphne Teal. Kombinace je více než povedená. Závěsný systém - kolejničky, umožní nastavení výšky samotného závěsu dle požadavku. Zvolená délka až na zem je vysoce elegantní.

Galerie
Dekorační závěsy
Dekorační závěsy

Villa Nova a její kolekce Valleta se skládá ze 65% bavlny a 35% polyesteru a dohromady má 150 odstínů lesklých velice luxusních jednobarevých látek nebo s pruhy kde se střídají matné odstíny s lesklými. A barvy interiéru prostě sluší.

Galerie
Závěs do ložnice
Závěs do ložnice

Prestigious Textiles a jeho kolekce klasických barevných, ovšem velice elegantních látek z kolekce Eclipse. Pozdvihnout každé okno a dají ten správný útulný směr každému interiéru.

Galerie
Římské rolety
Římské rolety

Moc děkuji klientům za dovolení použít fotografie jejich římských rolet. Okna jsou zjemněná a vytváří domov plný něhy a klidu. Použitá látka je od krásné značky Villa Nova z kolekce Vardo. Jemná záclonovina, která je ze 65% polyester a 35% len, ve dvojité šíři v použití jak na římské rolety nebo na klasické záclony.

Galerie
Dekorační tapety
Dekorační tapety

U nás zařizujeme radost. Jako s touto dekorační tapetou Aspect od Prestigious Textiles. Změněný pokojík na uklidňující oázu klidu a odpočinku. Matné odstíny jsou překryty lesklými kovovými motivy - v tomto případě stromku. S touto vliesovou a omyvatelnou tapetou vždy vyberete dobře. Koukněte na celou naší kolekci - http://bit.ly/2DJCaRx

Galerie
Potahové látky na křeslo Halabala
Potahové látky na křeslo Halabala

Dvě různé potahové látky a dvě křesílka Halabala. Čalounické látky Clarke&Clarke jsou plné jemného sametu a nadčasových vzorů.

Galerie
Záclony do obýváku a kuchyně
Záclony do obýváku a kuchyně

Klientka si přála zútulnit okna nejlépe přírodní záclonou. Výběr padl na značku Villa Nova a kolekce Vardo, která je ze 35% lnu a zbytek polyesteru. Svým odstínem krásně zútulní a dodá každému interiéru konečný dotek, kteremu v žádném případě nechybí "wow" efekt. A prý si všiml i manžel..

Galerie
Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme vás na návštěvu dekoračního studia, kde v přátelské a relaxační atmosféře probereme vaše představy a očekávání. Máme pro vás připraveny vzorníky látek a tapet od předních anglických designérů. Společně proměníme váš interiér v úplně nový prostor, do kterého se budete rádi vracet. V showroomu si můžete také prohlédnout originální hotové výrobky, jako jsou polštáře, kosmetické taštičky a plážové osušky.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Pátek 13:00 - 18:00

Vyhrazujeme si změnu otevírací doby, pro upřesnění prosím sledujte náš Facebook profil nebo nás kontaktujte.