Realizace

Ukázka naší práce

Přeměna ložnice
Přeměna ložnice

Klientka si přála do ložnice klasické anglické závěsy doplněné záclonami a pro navození celkového dojmu i polštáře z látek. Při realizaci jsme kladli důraz na zachování barevnosti místnosti, její světovou stranu při zachování vintage stylu. Dohodly jsme se na látce od Prestigious Textiles kolekce Wordsworth v odstínu Apricot. Pro polštáře s paspulkou jsme zkombinovaly z jedné strany jednobarevnou látku od stejného designera Oslo Fern (tato kolekce doplňuje látky Wordsworth) a pro menší polštář jsme zvolily látku z kolekce Wordsworth Merewood Apricot. Díky tomu vznikla krásná sbírka, která podtrhuje celkový dojem. Záclony jsou z kolekce Designers Guild Essential-záclony. Zvolili jsme dvojkolejnice s uchycením na zeď z důvodu staré zástavby a nerovných stěn a stropu.

Galerie
Kobereček pro panenky
Kobereček pro panenky

Klientka měla krásný nápad. Chtěla důstojnou místnost na snídaně pro svou dcerku. Myslím, že se jí povedla. Použitá látka je návrháře Prestigious Textiles z kolekce FRESH. 100% bavlna potažená PVC, takže ji lze při každé potřebě přetřít hadříkem a rázem je čistá.

Galerie
Pánský budoár
Pánský budoár

Klient si přál do ložnice kvalitní a zároveň elegantní styl. Výběr pro dekoraci oken padla na záclony a závěsy. Přistupovali jsme k výběru jako k pánskému budoáru. Tlumenější odstín dekoračních závěsů podtrhuje průsvitnost a jemnost záclon. Konečný výběr padl na látku od Prestigious Textiles a jejich nadčasovou kolekci Illusion. Kolekce se nese v pánském tónu a v různých barevných kombinacích. Vybraná látka na oknech vytváří dojem pevného a bezpečného uchopení celé místnosti. Maskulinní vzhled podtrhuje její mohutnost s přídavkem dostačujícího zatemnění mísnosti pro nerušený odpočinek. Záclony jsme vybrali v kvalitní nehořlavé úpravě od Designers Guild, kolekce Contract Essentials. Přijďte si vybrati i vy.

Galerie
Sedák do solitéru v předsíni
Sedák do solitéru v předsíni

Klientka si přála mít pohodlný sedák v předsíni. Takový, který se neprošoupe, barevně bude ladit k okolí, bude pratelný a příjemný na dotek. Vybraly jsme látku od Prestigious Textiles Panama - Cove. Lehce hnědo-šedá barva a vypadá parádně. Výplň je molitanová, se zadním zipem a podšitým suchým zipem pro neklouzavost.

Galerie
Dekorační záclony
Dekorační záclony

"Potřebuji rekonstrukci obývacího pokoje a začneme okny" Takto se mi svěřila velice sympatická klientka svou představu o modernizaci pokoje. A dobře, splnili jsme jí to. Pokoj směřuje na východ, je trošku tmavší, vybraly jsme proto záclonu od Prestigious Textiles - Breeze - Tide Sand, která splňuje všechny náležitosti krásné dekorační látky. Krásně jí prochází světlo, při zachování jemného vzorku jak při úplném zatažení tak při odhrnutí pro vstup na balkon. Společně s výmalbou, která bude dotvářet celkový jednotný dojem se zachová přírodní ráz celé místnosti.

Galerie
Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme k návštěvě showroomu, kde v relaxační atmosféře a nad šálkem kávy představíme látky určené pro záclony, závěsy, čalounění a styl interiéru doplňující tapety. Seznámíme vás s originálním hotovými výrobky, jako jsou poštáře, kosmetické taštičky a plázové osušky. Přijďte a vytvořte si nový barevný interiér.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Pátek 11:00 - 18:00

Vyhrazujeme si změnu otevírací doby, pro upřesnění prosím sledujte náš Facebook profil nebo nás kontaktujte.