img
Realizace

Ukázka naší práce

Dekorační záclony
Dekorační záclony

Jemné dekorační záclony se hodí do každého okna. Zútulní prostor, dodají akustiku a celkový interiér je jemnější a působí domovem. Další plus je zabránění nechtěných pohledů do interiéru. Zde klienti zvolili jemný voál Champaigne odstínu, který zjemní světlo a zútulní prostor. Každé okno je krásně zakryto na kolejnici. Vše na místě vybráno, zaměřeno, namontováno a zavěšeno.

Galerie
Dětské závěsy
Dětské závěsy

Každé děťátko má rádo dinosaury a když se ještě spojí s jeho další láskou křižovatkou, tak vznikne motiv na závěs do dětského pokoje jak z pohádky. Kolekce látek od Prestigious Textiles Big Adventure má mnoho příběhů a pozoruhodných odvážných kreací. Vše na místě vybráno, zaměřeno, na míru ušito, namontováno a zavěšeno.

Galerie
Vzorové závěsy
Vzorové závěsy

Pro oživení interiéru jsou perfektní vzorované, barevné závěsy. Jsem vždy moc ráda, když klient přidá do svého domova svěží a neokoukaný prvek. Zde dekorační závěsy v pravidelném geometrickém tvaru. Jsou hutné a působí honosně. Společně s celou místností mají klienti příjemný domov. Vybraná záclona je klasický a oblíbený voál v Champaigne odstínu. Vše na místě zaměřeno, kolejnice namontovány a textil zavěšený.

Galerie
Luxusní prostor s dekoračními polozávěsy
Luxusní prostor s dekoračními polozávěsy

Ve staré zástavbě s vysokými stropy a krásně zrenovovanými okny dotvoří naprostou dokonalost kvalitní textilie. Zde byla použita látka s příměsi lnu s charakteristickým vzorem, která není záclona v tom pravém smyslu slova, ale ani není plnohodnotný závěs. Zajistí ovšem soukromí a zároveň přísun světla do místnosti. Použita byla jak v obývací části bytu tak v luxusní ložnici. Vše na míru vybráno, zaměřeno, klasická kolejnice v oválném tvaru namontována na strop a vše zavěšeno.

Galerie
Zatemňovací dekorační závěsy
Zatemňovací dekorační závěsy

Do obývacího pokoje, který je směrem na jih a tím pádem je pln slunce mají výhodu zatemňovací závěsy. V tomto případě klienti vybrali lesklou, dimoutovou látku v krásné pastelové barvě. Není třeba se bát lesku, v interiéru zaručí luxusní look. Záclona jemný voál v Champaigne barvě. Vše na míru vybráno, nainstalováno a zavěšeno.

Galerie
Art Deco závěsy
Art Deco závěsy

Do starších pražských bytů se výrazně hodí styl Art Deco. Jejím charakteristickým rysem jsou bohaté geometrické tvary. Tento styl přináší do interiéru půvab, luxus a řád se symetrickými vzory v bujných tvarech. Závěsy jsou doplněné úvazy ze stejné látky, které dodají závěsům ještě něco navíc. Designové kolejnice jsou hranaté v barvě hliníku pro zachování barevnosti a tvarů, který koresponduje s celkovou místností. Vše na místě vybráno, zaměřeno, namontováno a ušito ke spokojenosti klienta.

Galerie
Přečalounění sedačky
Přečalounění sedačky

Klient si z našich látek nechal přečalounit celou sedačku. Vybraná čalounická látka je ze stejné kolekce značky ROMO - Arlyn. Sedací část má 40 000 otáček proti otěru, takže vydrží krásná po generace. Látka se také skládá převážně z přírodních materiálů - 45% Viskózy, 35% Bavlny, 16% Lnu a zbytek je polyester. Zadní část (jednobarevná) má otáček proti otěru dokonce 60 000, což už ocení i v komerčních prostorech. A materiál je také z větší části z přírodního materiálu - 48% Viskóza, 32% Bavlny a zbytek je polyester.

Galerie
Dekorační závěsy do pracovny
Dekorační závěsy do pracovny

I v pracovně se chce klient cítit příjemně. Vybral si dekorační látku, která svým jemným netradičním vzorkem a barvou zaujme okamžitě. Jemný voál jako záclona doplňují závěsy a jako třešinku jsme vyšperkovali přidání pelmetu, který dá celému vzhledu oken úplně jiný ráz. Kolejnička je pro závěs a pelmet zvolená do oblouku, pro zaručení soukromí a ucelení celkového vzhledu. Vše na místě vybráno od té nejlepší látky, zaměřeno, ušito, namontováno a zavěšeno.

Galerie
Zatemňovací závěsy do dětského pokojíčku
Zatemňovací závěsy do dětského pokojíčku

Zatemňovací závěsy jsou většinou jednobarevné, což může být někdy na škodu. V tomto projektu jsme vybrali neutrální, ale hravé vzory do dětského pokojíčku a nechali jednobarevnou zatemňovací látkou podšít. Vznikly tak parádní závěsy, které odpovídají požadavku klientů. Udělají tmu a všichni mohou klidně spát. Okna jsou doplněna záclonou voálem v barvě Champaigne, vše na místě zaměřeno, nainstalováno klasickými pojezdnými kolejnicemi a zavěšeno.

Galerie
Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme vás na návštěvu dekoračního studia, kde v přátelské a relaxační atmosféře probereme vaše představy a očekávání. Máme pro vás připraveny vzorníky látek a tapet od předních anglických designérů. Společně proměníme váš interiér v úplně nový prostor, do kterého se budete rádi vracet. V showroomu si můžete také prohlédnout originální hotové výrobky, jako jsou polštáře, kosmetické taštičky a plážové osušky.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Čtvrtek 13:00 - 18:00

v Pátek pouze po předchozím objednání

VYHRAZUJEME SI ZMĚNU OTEVÍRACÍ DOBY, PRO UPŘESNĚNÍ/NÁVŠTĚVU NÁS KONTAKTUJTE