Realizace

Ukázka naší práce

Hotýlek v centru Prahy
Hotýlek v centru Prahy

První fáze realizace hotelu v centru Prahy. Požadavek byl se zaměřením na zatemňovací závěsy v neutrální barvě pro zvýraznění budoucích interiérových doplňků. Záclona je klasický voál v odstínu Champaigne. Kolejnice s montáží do stropu. Vše osobně vybráno, zaměřeno, ušito, namontováno a pověšeno. Jak pokoj vypadá po zatažení závěsů není vyfoceno z důvodu černočerné tmy.

Galerie
Obývací pokoj s dekoračními závěsy
Obývací pokoj s dekoračními závěsy

Při renovaci bydlení je vždy důležité zařadit i závěsy a záclony. Zvelebí a podtrhnou celkovou proměnu místnosti. Důležitý je i výběr té správné závěsné techniky, v tomto případě dekoračních tyčí, které mají vespod drážku stejně jako klasické kolejnice. Tato vychytávka má několik plus. Mezi nimi je i ta, že se nemusí brát ohledy při vymýšlení kolik záclon a závěsů na tyč můžeme dát, protože odpadá držák tyčí, přes který nelze látkou manipulovat. V tomto případě látka na závěsy z kolekce PT - Illusion byla vybrána jako dekorační v řasení vlna (pravidelné vlny) a záclona klasická, bílý voál. Doplněno dekoračními polštáři. Vše na míru zaměřeno, ušito, vybráno, namontováno a zavěšeno.

Galerie
Dětský pokojíček
Dětský pokojíček

Zatemnění v dětském pokojíčku je pro dobrý spánek děťátka vždy velice důležitý. V tomto pokoji byla vybrána zelenkavá, lesklejší barva, která bude krásně ladit s budoucí tapetou. Záclona v champaigne barvě akorát doplňuje celkový dojem. Vše na míru vybráno, ušito, namontováno a zavěšeno.

Galerie
Závěsy a záclony do ložnice
Závěsy a záclony do ložnice

Dekorace oken pomocí záclon a závěsů vždy povznesou prostor a udělají prvotřídní ložnici. Závěs vybrán ze směsi bavlny a polyesteru v květinovém vzoru. Látka je z poctivého materiálu v klasickém řasení. Záclony z oblíbeného oválu v Champaigne barvě v pravidelné vlně. Vše na míru vybíráno, zaměřeno, ušito a pověšeno.

Galerie
Závěsy a záclony do obývacího pokoje s  HS portálem - posuvné venkovní dveře
Závěsy a záclony do obývacího pokoje s HS portálem - posuvné venkovní dveře

Velká okna nabízejí nepřeberné množství dekorativního zastínění. Nejčastější jsou záclony. V této domácnosti klienti zvolili klasický voál v Champaigne barvě v řasení pravidelných vln. Toto řasení se docílí pravidelným řetízkem, který vede v drážce kolejnice. Závěs, kterým lze celé okno zakrýt je z nejprodávanější kolekce od Villa Nova - Valleta. Kolejnice byla vybrána hranatá v nerez barvě. Vše na míru zaměřeno, vybráno a švadlenkou ušito.

Galerie
Zatemňovací závěsy + dekorační polštáře
Zatemňovací závěsy + dekorační polštáře

Zatemňovací závěsy pro docílení kvalitního spánku, bez rušivých vzruchů, patří k dnešním potřebám. V této ložnici byla použita látka Prestigious Textiles z kolekce Impressions. Pro polštáře jako dekorace byla použit stejný odstín jako na závěsy + pro trochu obměny o odstín světlejší.

Galerie
Dětský pokojíček
Dětský pokojíček

Věřím, že vyrůstání v příjemném prostředí formuje, již od nejútlejšího věku, osobnost každého človíčka. Dekorace na okna - závěsy a záclony vše na míru vybráno, zaměřeno, ušito, profesionálním technikem namontováno a pověšeno. Látka z kolekce Clarke&Clarke, záclona voál v barvě Champaigne. Kolejnice s montáží do stropu.

Galerie
Systém vlna do obývacího pokoje
Systém vlna do obývacího pokoje

Systém vlna neboli wave systém jsou pravidelné vlny, které díky speciálním řetízkům v kolejnici vytvoří z látky luxusní doplněk do každé místnosti. Vše na míru vybráno, ušito a namontováno.

Galerie
Zútulnění velkých oken pomocí záclon
Zútulnění velkých oken pomocí záclon

Pro pocit domácí pohody stačí kvalitní dekorace a zvlášť pro okna se jedná o velice elegantní záležitost. Záclony dodají teplo, zamezí nechtěné akustice a ještě nám zlepší náladu. Látka klasický voál v Champaigne barvě, kolejnice připevněné na strop. Vše na míru vybrané, ušité, namontované a pověšené.

Galerie
Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme vás na návštěvu dekoračního studia, kde v přátelské a relaxační atmosféře probereme vaše představy a očekávání. Máme pro vás připraveny vzorníky látek a tapet od předních anglických designérů. Společně proměníme váš interiér v úplně nový prostor, do kterého se budete rádi vracet. V showroomu si můžete také prohlédnout originální hotové výrobky, jako jsou polštáře, kosmetické taštičky a plážové osušky.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Pátek 13:00 - 18:00

Vyhrazujeme si změnu otevírací doby, pro upřesnění prosím sledujte náš Facebook profil nebo nás kontaktujte.