img
Realizace

Ukázka naší práce

Luxusní závěsy
Luxusní závěsy

Elegantní závěsy z luxusní bavlněné tkaniny s viskózovou příměsí a abstraktní barevnou výšivkou dodává obývacímu pokoji sofistikovaný a vkusný vzhled. Kromě toho je vybaven praktickými kovovými úvazy umožňujícími snadnou manipulaci. Instalace kolejnice byla přizpůsobena konkrétním rozměrům oken. Vše je na místě zaměřené, šité na míru a perfektně zavěšené.

Galerie
Lněné polozáclony pro obývací pokoj
Lněné polozáclony pro obývací pokoj

Polozáclony byly ideální volbou pro klienta, který si přál zútulnit svůj interiér a přidat do něj nový vzhled. Tyto záclony jsou vyrobeny z kvalitního lněného materiálu s přídavkem polyesteru a jsou šité na míru oken. Díky nim získal interiér na nové útulnosti a byl vytvořen prostor, který splňuje všechny představy pro ideální domov. Vše na míru zaměřeno, namontováno a zavěšeno.

Galerie
Květinové vzory v ložnici
Květinové vzory v ložnici

Dekorační závěsy jsou plné velkých květin růží, květináčů a pávů, které čerpají z velkolepých anglických panských domů. Vše v překrásných barvách doladěných do dokonalosti. Celou místnost povznesou a naladí na klid a pohodu. Kolejnice je v šedivém odstínu, záclona je klasický, nadčasový voál v Champainge barvě. Samotný závěs je ze 100% bavlny, podšitý zatemňovací látkou pro nerušený spánek. Vše na míru vybráno, zaměřeno, ušito a nainstalováno.

Galerie
Dekorace oken v bytě na podnájem
Dekorace oken v bytě na podnájem

Při pronájmu bytu se vyplatí investovat do zařízení bytu. Zde jsme investorovi pomohli s výběrem dekoračních látek. V ložnici jsme použili zatemňovacími závěsy pro soukromí a tmu včetně jemného oválu pro záclony. Vše jsme doplnili dekoračním úchytem z látky jako závěs. V obývacím pokoji vyšel výběr na hustě tkané záclony, které propustí světlo ale zároveň zamezí přímému pohledu do místnosti. Kolejnice klasické bílé, hranaté s pojízdnou drážkou pro perfektní manipulaci, kolega přisadil až ke stropu. Vše na míru bylo vybráno, ušito, namontováno a zavěšeno.

Galerie
Dekorační záclony
Dekorační záclony

Jemné dekorační záclony se hodí do každého okna. Zútulní prostor, dodají akustiku a celkový interiér je jemnější a působí domovem. Další plus je zabránění nechtěných pohledů do interiéru. Zde klienti zvolili jemný voál Champaigne odstínu, který zjemní světlo a zútulní prostor. Každé okno je krásně zakryto na kolejnici. Vše na místě vybráno, zaměřeno, namontováno a zavěšeno.

Galerie
Dětské závěsy
Dětské závěsy

Každé děťátko má rádo dinosaury a když se ještě spojí s jeho další láskou křižovatkou, tak vznikne motiv na závěs do dětského pokoje jak z pohádky. Kolekce látek od Prestigious Textiles Big Adventure má mnoho příběhů a pozoruhodných odvážných kreací. Vše na místě vybráno, zaměřeno, na míru ušito, namontováno a zavěšeno.

Galerie
Vzorové závěsy
Vzorové závěsy

Pro oživení interiéru jsou perfektní vzorované, barevné závěsy. Jsem vždy moc ráda, když klient přidá do svého domova svěží a neokoukaný prvek. Zde dekorační závěsy v pravidelném geometrickém tvaru. Jsou hutné a působí honosně. Společně s celou místností mají klienti příjemný domov. Vybraná záclona je klasický a oblíbený voál v Champaigne odstínu. Vše na místě zaměřeno, kolejnice namontovány a textil zavěšený.

Galerie
Luxusní prostor s dekoračními polozávěsy
Luxusní prostor s dekoračními polozávěsy

Ve staré zástavbě s vysokými stropy a krásně zrenovovanými okny dotvoří naprostou dokonalost kvalitní textilie. Zde byla použita látka s příměsi lnu s charakteristickým vzorem, která není záclona v tom pravém smyslu slova, ale ani není plnohodnotný závěs. Zajistí ovšem soukromí a zároveň přísun světla do místnosti. Použita byla jak v obývací části bytu tak v luxusní ložnici. Vše na míru vybráno, zaměřeno, klasická kolejnice v oválném tvaru namontována na strop a vše zavěšeno.

Galerie
Zatemňovací dekorační závěsy
Zatemňovací dekorační závěsy

Do obývacího pokoje, který je směrem na jih a tím pádem je pln slunce mají výhodu zatemňovací závěsy. V tomto případě klienti vybrali lesklou, dimoutovou látku v krásné pastelové barvě. Není třeba se bát lesku, v interiéru zaručí luxusní look. Záclona jemný voál v Champaigne barvě. Vše na míru vybráno, nainstalováno a zavěšeno.

Galerie
Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme vás na návštěvu dekoračního studia, kde v přátelské a relaxační atmosféře probereme vaše představy a očekávání. Máme pro vás připraveny vzorníky látek a tapet od předních anglických designérů. Společně proměníme váš interiér v úplně nový prostor, do kterého se budete rádi vracet. V showroomu si můžete také prohlédnout originální hotové výrobky, jako jsou polštáře, kosmetické taštičky a plážové osušky.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Čtvrtek 13:00 - 18:00

v Pátek pouze po předchozím objednání

VYHRAZUJEME SI ZMĚNU OTEVÍRACÍ DOBY, PRO UPŘESNĚNÍ/NÁVŠTĚVU NÁS KONTAKTUJTE