img
Plissé

Plissé

13.5.2024

Plissé: úchvatné vlnění elegance


PLISSÉ  je vysoce sofistikovaným prvkem, který představuje špičku elegance a dodává noblesní atmosféru do jakéhokoli interiéru. S jeho pomocí můžete dosáhnout dokonalé harmonie mezi designem a funkcionalitou, a to díky jeho neotřelému designu, který přináší nadčasovou eleganci. Každý detail PLISSÉ je pečlivě promyšlený tak, aby splňoval nejen estetické požadavky, ale také praktické funkce.

Hlavní předností PLISSÉ  je jeho unikátní funkce stažení nebo vytažení horního a spodního profilu. Tato flexibilita umožňuje uživatelům vytvořit stínicí pruh v jakékoli preferované výšce. Díky tomu můžete maximálně regulovat množství světla pronikajícího do místnosti. To je zvláště užitečné v situacích, kdy potřebujete mít v místnosti specifickou úroveň světla, například při sledování televize nebo při čtení knihy. 

Nicméně, PLISSÉ není jen o funkcionalitě. Tento výrobek je také o individualitě a personalizaci. S výběrem z více než 700 látek rozmanitých specifických vlastností můžete doslova doladit svůj interiér podle svých představ. Ať už preferujete jednoduchý a minimalistický styl, nebo jste fanouškem bohatých a výrazných barev, PLISSÉ Vám umožní najít tu správnou látku, která dokonale odpovídá Vašemu vkusu a stylu. Tato široká škála možností Vám dává absolutní svobodu v personalizaci Vašeho interiéru, což vede k vytvoření jedinečného a osobitého prostoru.

V naší široké nabídce najdete produkty pro různé typy oken. Máme v nabídce řešení nejen pro tradiční, klasická okna, ale také pro střešní okna či plissé pro zimní zahrady.
 

Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme vás na návštěvu dekoračního studia, kde v přátelské a relaxační atmosféře probereme vaše představy a očekávání. Máme pro vás připraveny vzorníky látek a tapet od předních anglických designérů. Společně proměníme váš interiér v úplně nový prostor, do kterého se budete rádi vracet. V showroomu si můžete také prohlédnout originální hotové výrobky, jako jsou polštáře, kosmetické taštičky a plážové osušky.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Čtvrtek 13:00 - 18:00

v Pátek pouze po předchozím objednání

VYHRAZUJEME SI ZMĚNU OTEVÍRACÍ DOBY, PRO UPŘESNĚNÍ/NÁVŠTĚVU NÁS KONTAKTUJTE