img
Realizace

Ukázka naší práce

Římské rolety
Římské rolety

Moc děkuji klientům za dovolení použít fotografie jejich římských rolet. Okna jsou zjemněná a vytváří domov plný něhy a klidu. Použitá látka je od krásné značky Villa Nova z kolekce Vardo. Jemná záclonovina, která je ze 65% polyester a 35% len, ve dvojité šíři v použití jak na římské rolety nebo na klasické záclony.

Galerie
Dekorační tapety
Dekorační tapety

U nás zařizujeme radost. Jako s touto dekorační tapetou Aspect od Prestigious Textiles. Změněný pokojík na uklidňující oázu klidu a odpočinku. Matné odstíny jsou překryty lesklými kovovými motivy - v tomto případě stromku. S touto vliesovou a omyvatelnou tapetou vždy vyberete dobře. Koukněte na celou naší kolekci - http://bit.ly/2DJCaRx

Galerie
Potahové látky na křeslo Halabala
Potahové látky na křeslo Halabala

Dvě různé potahové látky a dvě křesílka Halabala. Čalounické látky Clarke&Clarke jsou plné jemného sametu a nadčasových vzorů.

Galerie
Záclony do obýváku a kuchyně
Záclony do obýváku a kuchyně

Klientka si přála zútulnit okna nejlépe přírodní záclonou. Výběr padl na značku Villa Nova a kolekce Vardo, která je ze 35% lnu a zbytek polyesteru. Svým odstínem krásně zútulní a dodá každému interiéru konečný dotek, kteremu v žádném případě nechybí "wow" efekt. A prý si všiml i manžel..

Galerie
Dětský pokojíček
Dětský pokojíček

Dětský pokojíček plný hravosti, sladěnosti a krásných a kvalitních materiálů. Sen každé maminky a dětáko už od narození bude obklopeno stylem a láskou. Děkuji moc klientce za zaslání nádherných fotografií. Látka pro závěsy je z kolekce Clarke&Clarke Linoso II.

Galerie
Přeměna ložnice
Přeměna ložnice

Klientka si přála do ložnice klasické anglické závěsy doplněné záclonami a pro navození celkového dojmu i polštáře z látek. Při realizaci jsme kladli důraz na zachování barevnosti místnosti, její světovou stranu při zachování vintage stylu. Dohodly jsme se na látce od Prestigious Textiles kolekce Wordsworth v odstínu Apricot. Pro polštáře s paspulkou jsme zkombinovaly z jedné strany jednobarevnou látku od stejného designera Oslo Fern (tato kolekce doplňuje látky Wordsworth) a pro menší polštář jsme zvolily látku z kolekce Wordsworth Merewood Apricot. Díky tomu vznikla krásná sbírka, která podtrhuje celkový dojem. Záclony jsou z kolekce Designers Guild Essential-záclony. Zvolili jsme dvojkolejnice s uchycením na zeď z důvodu staré zástavby a nerovných stěn a stropu.

Galerie
Bavlněné závěsy
Bavlněné závěsy

Klientka si zařizuje bydlení ve stylu feng-šuej, což je "tradiční čínské učení, které se zabývá vztahem člověka a jeho životního prostoru" (viz. wikipedia). Z toho důvodu si vybrala pro své okna ve staré zástavbě naše látky. Materiál na závěsy, které máme v nabídce jsou z výrazně větší části z přírodních materiálů. Nejvíce ji zaujala kolekce od Villa Nova - Seville, která je ze 100% bavlny a v překrásných barevných, živých odstínech. Výběr padl na zelenou - odstín Rosemary. Látku lze prát a jelikož vždy 100% přírodní materiál před střihem vysrážíme, není třeba se bát pozdějšího zkrácení délky závěsů. Barevný závěs krásně rozsvítil celou místnost a dodal potřebné teplo a útulnost.

Galerie
Plážová taška
Plážová taška

Klientka si přála na dovolenou originální tašku, tak jsme ji ušily. Látka je ze 100% bavlny, potažená PVM (polyester s matným povrchem), vnitřek jsme vyšperkovaly z jemné siťovinky. Vše lze zavřít na cvoček a ucha tašky jsou z eko kůže. Přijďte si vybral z materiálu PVC nebo PVM máme více vzorů. Z materiálu lze ušít i venkovní ubrus, který bude stále čistý, bryndáček a vůbec co koliv na ven.

Galerie
Moderní záclony
Moderní záclony

Klientka si přála moderní záclony, které obléknou okno. A do celého bytu. Zvolili jsme z kolekce od Designers Guild - Contract Essential, která se vyznačuje svou jednoduchostí s jemným nádechem vzorku. Záclony jsou nehořlavé, takže se hodí i do komerčních prostor. Jejich dvojitá šíře znamená, že se nemusí sešívat a mohou jen tak vanout podél okna. Propouští světlo, takže ranní sluníčko vás nemine.

Galerie
Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme vás na návštěvu dekoračního studia, kde v přátelské a relaxační atmosféře probereme vaše představy a očekávání. Máme pro vás připraveny vzorníky látek a tapet od předních anglických designérů. Společně proměníme váš interiér v úplně nový prostor, do kterého se budete rádi vracet. V showroomu si můžete také prohlédnout originální hotové výrobky, jako jsou polštáře, kosmetické taštičky a plážové osušky.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Čtvrtek 13:00 - 18:00

v Pátek pouze po předchozím objednání

VYHRAZUJEME SI ZMĚNU OTEVÍRACÍ DOBY, PRO UPŘESNĚNÍ/NÁVŠTĚVU NÁS KONTAKTUJTE