img
Realizace

Ukázka naší práce

Zatemňovací závěsy v ložnici
Zatemňovací závěsy v ložnici

Pro docílení dobrého spánku jak ve dne tak v noci nejvíce docílíme zatemňovacími závěsy. Mají více výhod, také dokážou v létě zabránit nepříjemnému proudícímu slunci nebo lampě z pouličního osvětlení. Další velké plus je, že oproti venkovním žaluziím jim nevadí žádná nepřízeň počasí, nejsou slyšet třeba při větru. Zabraňují ozvěny v místnosti a můžou být v jakémkoli odstínu či vzoru. Vše na míru zaměřeno, vybráno, ušito, namontováno a pověšeno.

Galerie
Pánský interiér
Pánský interiér

Vždy mne potěší, když mladý muž má vkus a ví, že interiér je jeho odraz. Vybírali jsme z kolekce lesklého saténu Valleta od Villa Nova a klient se stále vracel k šedivým odstínům. Vše je velká hra stínu a světel, zvlášť při tomto odstínu, kdy vyhráli na plné čáře. Látka má odlesky z jedné strany šedivé, z druhé strany stříbrné, ale při zatažení je to modrá. Kompletní eleganci a nadčasovost dodává zdobné řasení, které se stává ze tří u sebe záhybů a následné 10cm mezírce a to jak u závěsů tak i u záclon. Vše na míru zaměřeno, vybráno, ušito, namontováno včetně vybraných kolejnic a pověšeno.

Galerie
Elegance interiéru
Elegance interiéru

Klientka zařizovala byt luxusní apartment a zvolila záclony a závěsy v čistém, ovšem vysoce elegantním stylu. Závěsy od Villa Novy mají v sobě 65% bavlnu. Zvolené řasení jak na záclonech tak na dekoračních závěsech mají tzv. vlnu (řasení je rovnoměrné a pravidelné), která podtrhuje vznešenost prostoru.

Galerie
Tapety a záclony do obývacího pokoje
Tapety a záclony do obývacího pokoje

Kvalitní tapety a záclony dokáží z interiéru vykouzlit domov. Vliesová tapeta geometrického tvaru, v mixu lesk/mat, ve velkém prostoru vynikne a dodá volné zdi to správné zateplení. Zvlášť, když si krásně dokáže hrát se stíny a světlem. Dekorační záclona dodá chladným oknům jemný dotek a pro obyvatele pocit soukromí. Látka pro záclonky - voál je ze 100% polyesteru a jsou nehořlavé od oblíbené značky Villa Nova. Tapety z kolekce Majolica od luxusní značky Designers Guild. Je vliesová, plně omyvatelná a dokonale na zdi vyladěná. Vše na míru ušito, namontováno a tapetováno.

Galerie
Zatemnění dětského pokojíčku
Zatemnění dětského pokojíčku

Ve starší zástavbě s vysokými okny na jih je důležité si zachovat v letních dnech příjemnou pohodu a zvlášť v dětském pokoji. Zatemňovací závěsy zajistí spoustou funkcí. Zabrání sluníčku k přímému příchodu do místnosti a pro malé děti zachová plnohodnotný spánek bez probuzení s vycházejícím sluníčkem.

Galerie
Ložnice podtrhující charakter interiéru
Ložnice podtrhující charakter interiéru

Ve starší zástavbě s vysokými stropy vyniknou kvalitní záclony a závěsy, které dodají prostoru správný ráz a formu, kterou si zaslouží. Bavlněné závěsy, v tomto případě podšité neprůhlednou látkou, jsou v podobném vzoru jako čelo postele. Tímto prvkem se podařilo propojit celou místnost na odkaz zdobnějšího vzoru. Kolejnice jak pro záclony tak pro závěsy jde po celé šířce místnosti. Vše na míru vybírané, zaměřené, ušité a namontované.

Galerie
Dětský pokojíček
Dětský pokojíček

Pro chlapečka co miluje autíčka není nic krásnějšího než je mít prostě všude. Kolekce od Villa Nova - Picturebook je plná překvapení, dětských snů, zvířátek a edukativních ilustrací. Kolekce od ilustrátora Christophera Corra je plná dospělého života v pohledu dětských očí. Barevnost se protíná s fantazií a zábavným ztvárněním života NYC. Vybraná tapeta je vliesová, autíčka akorát končí nad postýlkou. Závěs je podšitý zatemňovací látkou tmavě modré barvy, aby se celkový prvek spojení neztratil.

Galerie
Zútulnění obývacího pokoje
Zútulnění obývacího pokoje

Velká okna a dlouhé stěny působí bez dekoračních látek chladně až bez života. Dodáním toho pravého materiálu se rázem bílé zdi změní na příjemné místo a o esetice ani nemluvim. Bílá záclona, která doplňuje luxusní kolekci závěsů od Villa Nova krásně dohormady vyniknou. Speciální řasení tzv triplex, které řasí na třech úrovních a následně má 10 cm "odpočinek" je zdobnější než klasické pravidelné řasení. Kolejnice jsou od českého dodavatele včetně naší montáže. Vše přijedeme zaměřit, ušít a namontovat na míru dle potřeb našich zákazníků.

Galerie
Dekorační propojení záclon a polozáclon
Dekorační propojení záclon a polozáclon

Pro zachování jemnosti interiéru a při ne nutnosti zastínění, můžeme použít jako dekoraci přes záclony druhé, hutnější záclony. Zajistíme si útulný interiér.

Galerie
Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme vás na návštěvu dekoračního studia, kde v přátelské a relaxační atmosféře probereme vaše představy a očekávání. Máme pro vás připraveny vzorníky látek a tapet od předních anglických designérů. Společně proměníme váš interiér v úplně nový prostor, do kterého se budete rádi vracet. V showroomu si můžete také prohlédnout originální hotové výrobky, jako jsou polštáře, kosmetické taštičky a plážové osušky.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Čtvrtek 13:00 - 18:00

v Pátek pouze po předchozím objednání

VYHRAZUJEME SI ZMĚNU OTEVÍRACÍ DOBY, PRO UPŘESNĚNÍ/NÁVŠTĚVU NÁS KONTAKTUJTE