Realizace

Ukázka naší práce

Přeměna ložnice
Přeměna ložnice

Klientka si přála do ložnice klasické anglické závěsy doplněné záclonami a pro navození celkového dojmu i polštáře z látek. Při realizaci jsme kladli důraz na zachování barevnosti místnosti, její světovou stranu při zachování vintage stylu. Dohodly jsme se na látce od Prestigious Textiles kolekce Wordsworth v odstínu Apricot. Pro polštáře s paspulkou jsme zkombinovaly z jedné strany jednobarevnou látku od stejného designera Oslo Fern (tato kolekce doplňuje látky Wordsworth) a pro menší polštář jsme zvolily látku z kolekce Wordsworth Merewood Apricot. Díky tomu vznikla krásná sbírka, která podtrhuje celkový dojem. Záclony jsou z kolekce Designers Guild Essential-záclony. Zvolili jsme dvojkolejnice s uchycením na zeď z důvodu staré zástavby a nerovných stěn a stropu.

Galerie
Bavlněné závěsy
Bavlněné závěsy

Klientka si zařizuje bydlení ve stylu feng-šuej, což je "tradiční čínské učení, které se zabývá vztahem člověka a jeho životního prostoru" (viz. wikipedia). Z toho důvodu si vybrala pro své okna ve staré zástavbě naše látky. Materiál na závěsy, které máme v nabídce jsou z výrazně větší části z přírodních materiálů. Nejvíce ji zaujala kolekce od Villa Nova - Seville, která je ze 100% bavlny a v překrásných barevných, živých odstínech. Výběr padl na zelenou - odstín Rosemary. Látku lze prát a jelikož vždy 100% přírodní materiál před střihem vysrážíme, není třeba se bát pozdějšího zkrácení délky závěsů. Barevný závěs krásně rozsvítil celou místnost a dodal potřebné teplo a útulnost.

Galerie
Plážová taška
Plážová taška

Klientka si přála na dovolenou originální tašku, tak jsme ji ušily. Látka je ze 100% bavlny, potažená PVM (polyester s matným povrchem), vnitřek jsme vyšperkovaly z jemné siťovinky. Vše lze zavřít na cvoček a ucha tašky jsou z eko kůže. Přijďte si vybral z materiálu PVC nebo PVM máme více vzorů. Z materiálu lze ušít i venkovní ubrus, který bude stále čistý, bryndáček a vůbec co koliv na ven.

Galerie
Moderní záclony
Moderní záclony

Klientka si přála moderní záclony, které obléknou okno. A do celého bytu. Zvolili jsme z kolekce od Designers Guild - Contract Essential, která se vyznačuje svou jednoduchostí s jemným nádechem vzorku. Záclony jsou nehořlavé, takže se hodí i do komerčních prostor. Jejich dvojitá šíře znamená, že se nemusí sešívat a mohou jen tak vanout podél okna. Propouští světlo, takže ranní sluníčko vás nemine.

Galerie
Moderní stínění oken
Moderní stínění oken

Klient rád pobývá na své chatě nedaleko Prahy a v rámci jarní údržby se rozhodl pro "nová" okna. Pro záclony jsme vybrali krásné plně průsvitné a nehořalavé voály od Designers Guild z kolece Contract Essentals a pro závěsy krásnou a barevně plně rozzářící místnosti od Clarke&Clarke Linoso II v žluto-zeleném odstínu. Použili jsme je i na krásné římské rolety.

Galerie
Dekorační záclony
Dekorační záclony

"Potřebuji rekonstrukci obývacího pokoje a začneme okny" Takto se mi svěřila velice sympatická klientka svou představu o modernizaci pokoje. A dobře, splnili jsme jí to. Pokoj směřuje na východ, je trošku tmavší, vybraly jsme proto záclonu od Prestigious Textiles - Breeze - Tide Sand, která splňuje všechny náležitosti krásné dekorační látky. Krásně jí prochází světlo, při zachování jemného vzorku jak při úplném zatažení tak při odhrnutí pro vstup na balkon. Společně s výmalbou, která bude dotvářet celkový jednotný dojem se zachová přírodní ráz celé místnosti.

Galerie
Pánský budoár
Pánský budoár

Klient si přál do ložnice kvalitní a zároveň elegantní styl. Výběr pro dekoraci oken padla na záclony a závěsy. Přistupovali jsme k výběru jako k pánskému budoáru. Tlumenější odstín dekoračních závěsů podtrhuje průsvitnost a jemnost záclon. Konečný výběr padl na látku od Prestigious Textiles a jejich nadčasovou kolekci Illusion. Kolekce se nese v pánském tónu a v různých barevných kombinacích. Vybraná látka na oknech vytváří dojem pevného a bezpečného uchopení celé místnosti. Maskulinní vzhled podtrhuje její mohutnost s přídavkem dostačujícího zatemnění mísnosti pro nerušený odpočinek. Záclony jsme vybrali v kvalitní nehořlavé úpravě od Designers Guild, kolekce Contract Essentials. Přijďte si vybrati i vy.

Galerie
Moderní záclony
Moderní záclony

Villa Nova - letošní VARDO kolekce moderních záclon - ze 65% polyesteru a 36% lnu. Přírodní pocit z luxusního materiálu a skvělého zpracování. Dodá nonšalantnost každé místnosti.

Galerie
Dekorační závěsy
Dekorační závěsy

Villa Nova - letošní VALLETA kolekce zářivých závěsů - 65% balny a 36% polyesteru, dvojitá šíře ve 138 barevných intenzivních odstínech. Luxusní textilie, vhodná do každého interiéru.

Galerie
Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme vás na návštěvu dekoračního studia, kde v přátelské a relaxační atmosféře probereme vaše představy a očekávání. Máme pro vás připraveny vzorníky látek a tapet od předních anglických designérů. Společně proměníme váš interiér v úplně nový prostor, do kterého se budete rádi vracet. V showroomu si můžete také prohlédnout originální hotové výrobky, jako jsou polštáře, kosmetické taštičky a plážové osušky.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Pátek 13:00 - 18:00

Vyhrazujeme si změnu otevírací doby, pro upřesnění prosím sledujte náš Facebook profil nebo nás kontaktujte.