img
Realizace

Ukázka naší práce

Art Deco závěsy
Art Deco závěsy

Do starších pražských bytů se výrazně hodí styl Art Deco. Jejím charakteristickým rysem jsou bohaté geometrické tvary. Tento styl přináší do interiéru půvab, luxus a řád se symetrickými vzory v bujných tvarech. Závěsy jsou doplněné úvazy ze stejné látky, které dodají závěsům ještě něco navíc. Designové kolejnice jsou hranaté v barvě hliníku pro zachování barevnosti a tvarů, který koresponduje s celkovou místností. Vše na místě vybráno, zaměřeno, namontováno a ušito ke spokojenosti klienta.

Galerie
Přečalounění sedačky
Přečalounění sedačky

Klient si z našich látek nechal přečalounit celou sedačku. Vybraná čalounická látka je ze stejné kolekce značky ROMO - Arlyn. Sedací část má 40 000 otáček proti otěru, takže vydrží krásná po generace. Látka se také skládá převážně z přírodních materiálů - 45% Viskózy, 35% Bavlny, 16% Lnu a zbytek je polyester. Zadní část (jednobarevná) má otáček proti otěru dokonce 60 000, což už ocení i v komerčních prostorech. A materiál je také z větší části z přírodního materiálu - 48% Viskóza, 32% Bavlny a zbytek je polyester.

Galerie
Dekorační závěsy do pracovny
Dekorační závěsy do pracovny

I v pracovně se chce klient cítit příjemně. Vybral si dekorační látku, která svým jemným netradičním vzorkem a barvou zaujme okamžitě. Jemný voál jako záclona doplňují závěsy a jako třešinku jsme vyšperkovali přidání pelmetu, který dá celému vzhledu oken úplně jiný ráz. Kolejnička je pro závěs a pelmet zvolená do oblouku, pro zaručení soukromí a ucelení celkového vzhledu. Vše na místě vybráno od té nejlepší látky, zaměřeno, ušito, namontováno a zavěšeno.

Galerie
Zatemňovací závěsy do dětského pokojíčku
Zatemňovací závěsy do dětského pokojíčku

Zatemňovací závěsy jsou většinou jednobarevné, což může být někdy na škodu. V tomto projektu jsme vybrali neutrální, ale hravé vzory do dětského pokojíčku a nechali jednobarevnou zatemňovací látkou podšít. Vznikly tak parádní závěsy, které odpovídají požadavku klientů. Udělají tmu a všichni mohou klidně spát. Okna jsou doplněna záclonou voálem v barvě Champaigne, vše na místě zaměřeno, nainstalováno klasickými pojezdnými kolejnicemi a zavěšeno.

Galerie
Saténové dekorační závěsy se vzorem
Saténové dekorační závěsy se vzorem

Pro zjemnění velkých hutných oken jsou skvělé závěsy, které mají funkci pouze jako dekorace. Zavěšené na okrasných tyčí s montáží do stěny. V tomto případě doporučuji řasení v poměru 1:2 aby závěsy byly hustší a vypadaly plněji. Použitá řasící páska má dekorační řasení a plně koresponduje s celkovým stylem interiéru. Vše na místě zaměřeno, vybráno, na míru ušito, namontováno a zavěšeno.

Galerie
Ložnice - zatemňovací závěsy
Ložnice - zatemňovací závěsy

Klientka si přála zatemňovací závěsy, ale jejich dekor není moc designový. Z toho důvodu jsme vybraly květinový vzor, který je naprosto pro ložnici vyhovující. Okna zjemní, zútulní a dodá místnosti to co má mít. Pohodu a pocit klidu při spánku. Závěsy jsme. podšili požadovanou zatemňovací látkou, takže kromě dekorační funkce plní i tu praktickou. Záclony jsou klasické voálové v Champaigne odstínu. Kolejnice od českého dodavatele. Vše na míru vybráno, zaměřeno, ušito, namontováno a zavěšeno. Včetně na míru ušité úchyty, pro lepší roztažení závěsů.

Galerie
Dekorační závěsy
Dekorační závěsy

Jeden, z mnoha, důvodů, proč závěsy nemají být podceňované je, že zjemní místnost a velké prostory promění v harmonii. Angličané mají pro tento stav název - soft furnishing -. V krásném venkovském domě klienti chtěli zútulnit prostor. Vybrána kolekce značky Villa Nova. Vše ušito na míru, zaměřeno, namontováno (kolejnice od českého výrobce) a zavěšeno.

Galerie
Dekorační látky pro obývací pokoj
Dekorační látky pro obývací pokoj

Pomocí dekoračních látek lze dosáhnout v místnosti příjemné žití. Záclony zútulní okno a dekorační závěs nemusí být vždy klasický. Pro zjemnění a provzdušnění lze použít i polozáclonu. Při této realizaci byl použit voál v Champagne odstínu a jako lehký závěs polozáclona ze směsi polyesteru a viskózy. Vše nadýchané, jemné a ženské. Na míru vybrané, zaměřené, namontované a zavěšené.

Galerie
Závěsy s narážecím kroužkem, dekorační tyče z Francie
Závěsy s narážecím kroužkem, dekorační tyče z Francie

Klienti se na nás obrátili s požadavkem kroužků přímo naražených na závěsech. Společně se záclonou a vše zavěšené na dvoj tyči namontované na stěně. Závěsy s narážecími kroužky se dělají jako wave systém (pravidelná vlna), díky tomu se musí počítat, že vlna, při zatažení zabere místo pro záclonu. Nelze použít tyče, které mají od sebe rozestupy max 5 cm. Proto klienti nakonec vybrali krásné dekorační tyče z Francie, které mají k tyči ve stejné barvě narážecí kroužky a rozestup mezi sebou 10 cm. Také požadavek dvou barevného závěsu jsme splnili. Látka pro závěs je z krásné kolekce VN, záclona v barvě Champaigne v klasickém řasení. Tyče mají pro záclony drážku, takže se změní na klasickou kolejnici. Vše na místě vybráno - správný odstín látky, správný odstín záclony, zaměřeno, namontováno a zavěšeno.

Galerie
Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme vás na návštěvu dekoračního studia, kde v přátelské a relaxační atmosféře probereme vaše představy a očekávání. Máme pro vás připraveny vzorníky látek a tapet od předních anglických designérů. Společně proměníme váš interiér v úplně nový prostor, do kterého se budete rádi vracet. V showroomu si můžete také prohlédnout originální hotové výrobky, jako jsou polštáře, kosmetické taštičky a plážové osušky.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Čtvrtek 13:00 - 18:00

v Pátek pouze po předchozím objednání

VYHRAZUJEME SI ZMĚNU OTEVÍRACÍ DOBY, PRO UPŘESNĚNÍ/NÁVŠTĚVU NÁS KONTAKTUJTE