Realizace

Ukázka naší práce

Obývací pokoj pro reprezentační účely
Obývací pokoj pro reprezentační účely

Klient ve stare pražské zástavbě chtěl nechat vyniknout oknům. Podařilo se s kolekcí dekoračních látek od Designers Guild - Tiber II. Krásný lesklý bavlněný satén, který mění barvu dle světla vždy zaručí luxusní pocit a docílí příjemného bydlení.

Galerie
Zútulnění HS portálu pomocí záclon v obývacím pokoji
Zútulnění HS portálu pomocí záclon v obývacím pokoji

HS portál jsou posuvné zdvižné dveře. Nejčastěji od stěny ke stěně a mají suplovat zeď. Tím pádem vzniká velká průhledná plocha, kterou je třeba pro potřeby zútulnění, soukromí a z důvodu ozvěny v interiéru vyeliminovat. Nejčastěji se hodí na takováto okna jemné záclony, které zabrání všetečným pohledům dovnitř, ale zároveň nechají průchod světla do místnosti. Pocit bezpečí je tímto způsobem zaručen. Vše na místě zaměřeno, ušito a pověšeno.

Galerie
Dětský pokojíček pro novorozenou slečnu
Dětský pokojíček pro novorozenou slečnu

Pro právě narozenou slečnu vytvořila maminka s tatínkem místo, kde bude děťátko bezpečné. My jsme dodali záclony a závěsy, aby bylo dostatečné soukromí s možností korigovat proudící světlo do pokoje pro klidný spánek. Vše na míru vybráno, ušito a dodáno. Závěs je z krásné kolekce PT - Tussah a záclona průhledný voál v Champagne barvě.

Galerie
Závěsy do dětského pokojíčku
Závěsy do dětského pokojíčku

Závěs, který je barevný a plný zvířecího příběhu si v dětském pokoji získá jedině dětskou pozornost. Budou objevovat nové a nové věci a učit se zvířátka a názvy barev. Tento krásný závěs s motivem z Amazonských lesů je toho důkazem. Kolekce ze 100% bavlny od designerů Villa Nova - Picturebook a jeho neuvěřitelná ilustrátorka Frann Preston-Gannon.

Galerie
Zatemňovací závěsy s vysokými stropy
Zatemňovací závěsy s vysokými stropy

Při rekonstrukci bytu ve staré zástavbě se vždy naleznou místečka, která je lepší zakrýt. Třeba nerovný strop. Výborně se proto hodí do vysokých oken nainstalovat lišty, které tyto nerovnosti zakryjí a schovají i kolejnice, takže ještě více vynikne krása samotného závěsu a záclony. Zde jsme použili zatemňovací závěs, Anglické značky Designers Guild, který nemusí být vždy jen praktický doplněk, ale i ten co utváří zbylý interiér. Vše na míru vybráno, ušito, namontováno a pověšeno. S láskou k interiéru.

Galerie
Pánský interiér
Pánský interiér

Vždy mne potěší, když mladý muž má vkus a ví, že interiér je jeho odraz. Vybírali jsme z kolekce lesklého saténu Valleta od Villa Nova a klient se stále vracel k šedivým odstínům. Vše je velká hra stínu a světel, zvlášť při tomto odstínu, kdy vyhráli na plné čáře. Látka má odlesky z jedné strany šedivé, z druhé strany stříbrné, ale při zatažení je to modrá. Kompletní eleganci a nadčasovost dodává zdobné řasení, které se stává ze tří u sebe záhybů a následné 10cm mezírce a to jak u závěsů tak i u záclon. Vše na míru zaměřeno, vybráno, ušito, namontováno včetně vybraných kolejnic a pověšeno.

Galerie
Elegance interiéru
Elegance interiéru

Klientka zařizovala byt luxusní apartment a zvolila záclony a závěsy v čistém, ovšem vysoce elegantním stylu. Závěsy od Villa Novy mají v sobě 65% bavlnu. Zvolené řasení jak na záclonech tak na dekoračních závěsech mají tzv. vlnu (řasení je rovnoměrné a pravidelné), která podtrhuje vznešenost prostoru.

Galerie
Tapety a záclony do obývacího pokoje
Tapety a záclony do obývacího pokoje

Kvalitní tapety a záclony dokáží z interiéru vykouzlit domov. Vliesová tapeta geometrického tvaru, v mixu lesk/mat, ve velkém prostoru vynikne a dodá volné zdi to správné zateplení. Zvlášť, když si krásně dokáže hrát se stíny a světlem. Dekorační záclona dodá chladným oknům jemný dotek a pro obyvatele pocit soukromí. Látka pro záclonky - voál je ze 100% polyesteru a jsou nehořlavé od oblíbené značky Villa Nova. Tapety z kolekce Majolica od luxusní značky Designers Guild. Je vliesová, plně omyvatelná a dokonale na zdi vyladěná. Vše na míru ušito, namontováno a tapetováno.

Galerie
Zatemnění dětského pokojíčku
Zatemnění dětského pokojíčku

Ve starší zástavbě s vysokými okny na jih je důležité si zachovat v letních dnech příjemnou pohodu a zvlášť v dětském pokoji. Zatemňovací závěsy zajistí spoustou funkcí. Zabrání sluníčku k přímému příchodu do místnosti a pro malé děti zachová plnohodnotný spánek bez probuzení s vycházejícím sluníčkem.

Galerie
Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme vás na návštěvu dekoračního studia, kde v přátelské a relaxační atmosféře probereme vaše představy a očekávání. Máme pro vás připraveny vzorníky látek a tapet od předních anglických designérů. Společně proměníme váš interiér v úplně nový prostor, do kterého se budete rádi vracet. V showroomu si můžete také prohlédnout originální hotové výrobky, jako jsou polštáře, kosmetické taštičky a plážové osušky.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Pátek 13:00 - 18:00

Vyhrazujeme si změnu otevírací doby, pro upřesnění prosím sledujte náš Facebook profil nebo nás kontaktujte.