img
Realizace

Ukázka naší práce

Zatemňovací závěsy do dětského pokojíčku
Zatemňovací závěsy do dětského pokojíčku

Zatemňovací závěsy jsou většinou jednobarevné, což může být někdy na škodu. V tomto projektu jsme vybrali neutrální, ale hravé vzory do dětského pokojíčku a nechali jednobarevnou zatemňovací látkou podšít. Vznikly tak parádní závěsy, které odpovídají požadavku klientů. Udělají tmu a všichni mohou klidně spát. Okna jsou doplněna záclonou voálem v barvě Champaigne, vše na místě zaměřeno, nainstalováno klasickými pojezdnými kolejnicemi a zavěšeno.

Galerie
Saténové dekorační závěsy se vzorem
Saténové dekorační závěsy se vzorem

Pro zjemnění velkých hutných oken jsou skvělé závěsy, které mají funkci pouze jako dekorace. Zavěšené na okrasných tyčí s montáží do stěny. V tomto případě doporučuji řasení v poměru 1:2 aby závěsy byly hustší a vypadaly plněji. Použitá řasící páska má dekorační řasení a plně koresponduje s celkovým stylem interiéru. Vše na místě zaměřeno, vybráno, na míru ušito, namontováno a zavěšeno.

Galerie
Ložnice - zatemňovací závěsy
Ložnice - zatemňovací závěsy

Klientka si přála zatemňovací závěsy, ale jejich dekor není moc designový. Z toho důvodu jsme vybraly květinový vzor, který je naprosto pro ložnici vyhovující. Okna zjemní, zútulní a dodá místnosti to co má mít. Pohodu a pocit klidu při spánku. Závěsy jsme. podšili požadovanou zatemňovací látkou, takže kromě dekorační funkce plní i tu praktickou. Záclony jsou klasické voálové v Champaigne odstínu. Kolejnice od českého dodavatele. Vše na míru vybráno, zaměřeno, ušito, namontováno a zavěšeno. Včetně na míru ušité úchyty, pro lepší roztažení závěsů.

Galerie
Dekorační závěsy
Dekorační závěsy

Jeden, z mnoha, důvodů, proč závěsy nemají být podceňované je, že zjemní místnost a velké prostory promění v harmonii. Angličané mají pro tento stav název - soft furnishing -. V krásném venkovském domě klienti chtěli zútulnit prostor. Vybrána kolekce značky Villa Nova. Vše ušito na míru, zaměřeno, namontováno (kolejnice od českého výrobce) a zavěšeno.

Galerie
Dekorační látky pro obývací pokoj
Dekorační látky pro obývací pokoj

Pomocí dekoračních látek lze dosáhnout v místnosti příjemné žití. Záclony zútulní okno a dekorační závěs nemusí být vždy klasický. Pro zjemnění a provzdušnění lze použít i polozáclonu. Při této realizaci byl použit voál v Champagne odstínu a jako lehký závěs polozáclona ze směsi polyesteru a viskózy. Vše nadýchané, jemné a ženské. Na míru vybrané, zaměřené, namontované a zavěšené.

Galerie
Závěsy s narážecím kroužkem, dekorační tyče z Francie
Závěsy s narážecím kroužkem, dekorační tyče z Francie

Klienti se na nás obrátili s požadavkem kroužků přímo naražených na závěsech. Společně se záclonou a vše zavěšené na dvoj tyči namontované na stěně. Závěsy s narážecími kroužky se dělají jako wave systém (pravidelná vlna), díky tomu se musí počítat, že vlna, při zatažení zabere místo pro záclonu. Nelze použít tyče, které mají od sebe rozestupy max 5 cm. Proto klienti nakonec vybrali krásné dekorační tyče z Francie, které mají k tyči ve stejné barvě narážecí kroužky a rozestup mezi sebou 10 cm. Také požadavek dvou barevného závěsu jsme splnili. Látka pro závěs je z krásné kolekce VN, záclona v barvě Champaigne v klasickém řasení. Tyče mají pro záclony drážku, takže se změní na klasickou kolejnici. Vše na místě vybráno - správný odstín látky, správný odstín záclony, zaměřeno, namontováno a zavěšeno.

Galerie
Barevný dětský pokojíček
Barevný dětský pokojíček

Děti rádi objevují barvy, zvířátka a když se vše propojí v jedno, jako u této realizace, tak šťastné dětství je naprosto jisté. Dětské závěsy jsou z kolekce Villa Nova od návrháře dětských ilustrovaných knížek. Navozují atmosféru amazonských ptáků, kteří zpívají na stromech. Tato scenérie je digitálně vytištěna na broušené bavlně. Pro lehčí navazování spánku jsou závěsy vypodšívkované zatemňovací látkou. Vše je doplněno záclonou z jemňoučkého voálu, který dodá ještě větší útulnosti.

Galerie
Obývací pokoj se závěsy a záclonami
Obývací pokoj se závěsy a záclonami

Kompletní celek interiéru doplní kvalitní záclony a závěsy. V této realizaci, i vzhledem k celkovému interiéru, si klient vybral záclony s jemným proužkem. Mají hrubší strukturu, ale krásně se doplňují se všudy přítomným teplým dřevem. Závěs je v jemném, nepatrném vzorku v barevném kontrastu, který zacelí celkový dojem místnosti. Také nijak nevadí rozdílné výšky na oknech. Vše na míru zaměřeno, ušito a zavěšeno.

Galerie
Dekorační látky v obývacím pokoji
Dekorační látky v obývacím pokoji

Velká okna kterými je vidět do místnosti si říkají o kvalitní záclony a závěsy. V tomto případě klientka preferovala zatemňovací závěsy v barvě která se opakuje v celém prostoru. Pro záclony padla volba na nejoblíbenější textilií - voál v barvě Champaigne. Pro dvě okna jsme ušily úvazy ze stejné látky jako závěsy a to ve tvaru banánku se spodními úchyty na háček přimontovaný do zdi. Vše na míru vybráno, zaměřeno a zavěšeno.

Galerie
Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme vás na návštěvu dekoračního studia, kde v přátelské a relaxační atmosféře probereme vaše představy a očekávání. Máme pro vás připraveny vzorníky látek a tapet od předních anglických designérů. Společně proměníme váš interiér v úplně nový prostor, do kterého se budete rádi vracet. V showroomu si můžete také prohlédnout originální hotové výrobky, jako jsou polštáře, kosmetické taštičky a plážové osušky.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Čtvrtek 13:00 - 18:00

v Pátek pouze po předchozím objednání

VYHRAZUJEME SI ZMĚNU OTEVÍRACÍ DOBY, PRO UPŘESNĚNÍ/NÁVŠTĚVU NÁS KONTAKTUJTE