img
Realizace

Ukázka naší práce

Závěsy a záclony do obývacího pokoje s  HS portálem - posuvné venkovní dveře
Závěsy a záclony do obývacího pokoje s HS portálem - posuvné venkovní dveře

Velká okna nabízejí nepřeberné množství dekorativního zastínění. Nejčastější jsou záclony. V této domácnosti klienti zvolili klasický voál v Champaigne barvě v řasení pravidelných vln. Toto řasení se docílí pravidelným řetízkem, který vede v drážce kolejnice. Závěs, kterým lze celé okno zakrýt je z nejprodávanější kolekce od Villa Nova - Valleta. Kolejnice byla vybrána hranatá v nerez barvě. Vše na míru zaměřeno, vybráno a švadlenkou ušito.

Galerie
Zatemňovací závěsy + dekorační polštáře
Zatemňovací závěsy + dekorační polštáře

Zatemňovací závěsy pro docílení kvalitního spánku, bez rušivých vzruchů, patří k dnešním potřebám. V této ložnici byla použita látka Prestigious Textiles z kolekce Impressions. Pro polštáře jako dekorace byla použit stejný odstín jako na závěsy + pro trochu obměny o odstín světlejší.

Galerie
Dětský pokojíček
Dětský pokojíček

Věřím, že vyrůstání v příjemném prostředí formuje, již od nejútlejšího věku, osobnost každého človíčka. Dekorace na okna - závěsy a záclony vše na míru vybráno, zaměřeno, ušito, profesionálním technikem namontováno a pověšeno. Látka z kolekce Clarke&Clarke, záclona voál v barvě Champaigne. Kolejnice s montáží do stropu.

Galerie
Systém vlna do obývacího pokoje
Systém vlna do obývacího pokoje

Systém vlna neboli wave systém jsou pravidelné vlny, které díky speciálním řetízkům v kolejnici vytvoří z látky luxusní doplněk do každé místnosti. Vše na míru vybráno, ušito a namontováno.

Galerie
Zútulnění velkých oken pomocí záclon
Zútulnění velkých oken pomocí záclon

Pro pocit domácí pohody stačí kvalitní dekorace a zvlášť pro okna se jedná o velice elegantní záležitost. Záclony dodají teplo, zamezí nechtěné akustice a ještě nám zlepší náladu. Látka klasický voál v Champaigne barvě, kolejnice připevněné na strop. Vše na míru vybrané, ušité, namontované a pověšené.

Galerie
Římské rolety
Římské rolety

Římské rolety mohou být z jakékoliv látky, vzoru či materiálu. Vždy na míru šité a zaměřované. Mají pravidelné stahování, díky tomu látka může být na okně dle vaší preference. Jsou skvělou volbou do kuchyňských koutů, koupelen nebo tam kde není moc prostoru. Mohou se montovat na strop, stěnu nebo do rámu okna. Skvělí doplněk do každého interiéru.

Galerie
Záclony pro docílení tepla v interiéru
Záclony pro docílení tepla v interiéru

Dekorační záclony se zajímavým řasením dodají interiéru pocit domova. Zaručí soukromí z venčí při zachování přístupu světla do místnosti. Zútulní a vytvoří příjemný a elegantní domov. Voálové záclony v barvě Champaigne s řasením tzv. Triplex. Kompletní zakázka: výběr materiálu na místě, zaměření oken, montáž kolejnic a zavěšení.

Galerie
Dekorační tapeta do obývacího pokoje
Dekorační tapeta do obývacího pokoje

Dekorační tapeta na zeď s designem větvičkou v barevném provedení.

Galerie
Závěsy zatemňovací v ložnici
Závěsy zatemňovací v ložnici

Pro klidný, ničím nerušený spánek slouží zatemňovací závěsy. Jsou dekorační a zároveň plní praktickou funkci. Další plus takovéhoto stínění je zabránění vniknutí sluníčka ve dne a díky tomu je v horkých dnech příjemné klima v místnosti. Další výhody, oproti třeba venkovním žaluziím je ta, že při větru nejsou slyšet. Látka je v klasické šíři, z kolekce Desginers Guild. Vše na míru zaměřeno, ušito, zavěšeno. Záclona je voál v champaigne barvě. Všimněte si kolejnic. Jsou dvě: pro záclonu je rovná a přes celé okno, pro závěs je do levého obloučku ve stejné šířce zprava i zleva. To zaručí neproniknutí světla z boku. Dodáme kolejnice na míru i s motnáží.

Galerie
Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme vás na návštěvu dekoračního studia, kde v přátelské a relaxační atmosféře probereme vaše představy a očekávání. Máme pro vás připraveny vzorníky látek a tapet od předních anglických designérů. Společně proměníme váš interiér v úplně nový prostor, do kterého se budete rádi vracet. V showroomu si můžete také prohlédnout originální hotové výrobky, jako jsou polštáře, kosmetické taštičky a plážové osušky.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Čtvrtek 13:00 - 18:00

v Pátek pouze po předchozím objednání

VYHRAZUJEME SI ZMĚNU OTEVÍRACÍ DOBY, PRO UPŘESNĚNÍ/NÁVŠTĚVU NÁS KONTAKTUJTE