img
Realizace

Ukázka naší práce

Obývací pokoj s dekoračními závěsy
Obývací pokoj s dekoračními závěsy

Při renovaci bydlení je vždy důležité zařadit i závěsy a záclony. Zvelebí a podtrhnou celkovou proměnu místnosti. Důležitý je i výběr té správné závěsné techniky, v tomto případě dekoračních tyčí, které mají vespod drážku stejně jako klasické kolejnice. Tato vychytávka má několik plus. Mezi nimi je i ta, že se nemusí brát ohledy při vymýšlení kolik záclon a závěsů na tyč můžeme dát, protože odpadá držák tyčí, přes který nelze látkou manipulovat. V tomto případě látka na závěsy z kolekce PT - Illusion byla vybrána jako dekorační v řasení vlna (pravidelné vlny) a záclona klasická, bílý voál. Doplněno dekoračními polštáři. Vše na míru zaměřeno, ušito, vybráno, namontováno a zavěšeno.

Galerie
Dětský pokojíček
Dětský pokojíček

Zatemnění v dětském pokojíčku je pro dobrý spánek děťátka vždy velice důležitý. V tomto pokoji byla vybrána zelenkavá, lesklejší barva, která bude krásně ladit s budoucí tapetou. Záclona v champaigne barvě akorát doplňuje celkový dojem. Vše na míru vybráno, ušito, namontováno a zavěšeno.

Galerie
Závěsy a záclony do ložnice
Závěsy a záclony do ložnice

Dekorace oken pomocí záclon a závěsů vždy povznesou prostor a udělají prvotřídní ložnici. Závěs vybrán ze směsi bavlny a polyesteru v květinovém vzoru. Látka je z poctivého materiálu v klasickém řasení. Záclony z oblíbeného oválu v Champaigne barvě v pravidelné vlně. Vše na míru vybíráno, zaměřeno, ušito a pověšeno.

Galerie
Závěsy a záclony do obývacího pokoje s  HS portálem - posuvné venkovní dveře
Závěsy a záclony do obývacího pokoje s HS portálem - posuvné venkovní dveře

Velká okna nabízejí nepřeberné množství dekorativního zastínění. Nejčastější jsou záclony. V této domácnosti klienti zvolili klasický voál v Champaigne barvě v řasení pravidelných vln. Toto řasení se docílí pravidelným řetízkem, který vede v drážce kolejnice. Závěs, kterým lze celé okno zakrýt je z nejprodávanější kolekce od Villa Nova - Valleta. Kolejnice byla vybrána hranatá v nerez barvě. Vše na míru zaměřeno, vybráno a švadlenkou ušito.

Galerie
Zatemňovací závěsy + dekorační polštáře
Zatemňovací závěsy + dekorační polštáře

Zatemňovací závěsy pro docílení kvalitního spánku, bez rušivých vzruchů, patří k dnešním potřebám. V této ložnici byla použita látka Prestigious Textiles z kolekce Impressions. Pro polštáře jako dekorace byla použit stejný odstín jako na závěsy + pro trochu obměny o odstín světlejší.

Galerie
Dětský pokojíček
Dětský pokojíček

Věřím, že vyrůstání v příjemném prostředí formuje, již od nejútlejšího věku, osobnost každého človíčka. Dekorace na okna - závěsy a záclony vše na míru vybráno, zaměřeno, ušito, profesionálním technikem namontováno a pověšeno. Látka z kolekce Clarke&Clarke, záclona voál v barvě Champaigne. Kolejnice s montáží do stropu.

Galerie
Systém vlna do obývacího pokoje
Systém vlna do obývacího pokoje

Systém vlna neboli wave systém jsou pravidelné vlny, které díky speciálním řetízkům v kolejnici vytvoří z látky luxusní doplněk do každé místnosti. Vše na míru vybráno, ušito a namontováno.

Galerie
Zútulnění velkých oken pomocí záclon
Zútulnění velkých oken pomocí záclon

Pro pocit domácí pohody stačí kvalitní dekorace a zvlášť pro okna se jedná o velice elegantní záležitost. Záclony dodají teplo, zamezí nechtěné akustice a ještě nám zlepší náladu. Látka klasický voál v Champaigne barvě, kolejnice připevněné na strop. Vše na míru vybrané, ušité, namontované a pověšené.

Galerie
Římské rolety
Římské rolety

Římské rolety mohou být z jakékoliv látky, vzoru či materiálu. Vždy na míru šité a zaměřované. Mají pravidelné stahování, díky tomu látka může být na okně dle vaší preference. Jsou skvělou volbou do kuchyňských koutů, koupelen nebo tam kde není moc prostoru. Mohou se montovat na strop, stěnu nebo do rámu okna. Skvělí doplněk do každého interiéru.

Galerie
Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme vás na návštěvu dekoračního studia, kde v přátelské a relaxační atmosféře probereme vaše představy a očekávání. Máme pro vás připraveny vzorníky látek a tapet od předních anglických designérů. Společně proměníme váš interiér v úplně nový prostor, do kterého se budete rádi vracet. V showroomu si můžete také prohlédnout originální hotové výrobky, jako jsou polštáře, kosmetické taštičky a plážové osušky.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Čtvrtek 13:00 - 18:00

v Pátek pouze po předchozím objednání

VYHRAZUJEME SI ZMĚNU OTEVÍRACÍ DOBY, PRO UPŘESNĚNÍ/NÁVŠTĚVU NÁS KONTAKTUJTE