Realizace

Ukázka naší práce

Byt v Krkonoších
Byt v Krkonoších

Vždy mě velice potěší a velice si toho vážím, když mi klienti zašlou fotografie již zavěšených závěsů. Přírodní materiály, které do přírody patří, se ve druhém bytě v Krkonoších krásně vyjímají. Závěsy jsou z kolekce Studio G - Garden Party a Villa Nova - Hanna.

Galerie
Elegance zatemňovacích závěsů
Elegance zatemňovacích závěsů

Zatemňovací závěsy neboli blackouty splňují funkci 100% zatemnění pokoje. Nepropouští světlo, díky tomu lze pokojně jak přes den i v noci spát. Další plus těchto látek je v jejich zachycení sluníčka v parních letních dnech. Blackoutová látka od Clarke & Clarke je v široké barevnici. Vybrané záclony jsou méně průhledné, tím se zabrání třeba ne zcela parádnímu výhledu. Kolejnice pro těžké závěsy i lehčí záclony patří k automatickému servisu, včetně montáže a šití na míru.

Galerie
Dámský interiér
Dámský interiér

Dámský interiér by měl být v příjemných, jemných barvách. Pro oko a mysl odlehčených materiálů, prostě místem pro odpočinek a užívání si příjemného prostředí. Realizace záclon, závěsů - Villa Nova - Valleta, kolejnic, šití na míru a veškerá montáž včetně zavěšení.

Galerie
Interiér ve feng shui
Interiér ve feng shui

Zařízení interiéru ve stylu feng shui zahrnuje přírodní motivy, přírodní materiály a rostlinný prvek. Klientka vybrala krásnou látku z kolekce Norrland od Villa Novy plnou výšívaných stromů. Celý interiér je rozzářený, vysoce elegantní a změněný pro útulné a pohodové trávení chvilek.

Galerie
Japonské stěny
Japonské stěny

Klientka si přála vzdušnost a jemné zatěmnění velkých oken. Japonská stěna byla nejvhodnější volba. Při tomto způsobu dekorace oken je velice lehká manipulace a výměna dekorační látky. Široké a jednoduché možnosti výměny - třeba dle ročního období. Tento vysoce elegantní styl zcela dotvoří hlavní bod interiéru. Vše jsme na míru ušily včetně dodávky japonských stěn a montáže.

Galerie
Luxusní ložnice
Luxusní ložnice

Ložnice - při výběru správných materiálů se vytvoří místnost, která bude sloužit jak pro odpočinek tak pro relaxaci a každý se bude rád vracet. Dekorační látka od Villa Novy - Valleta má nepřebernou paletu barev a její nadčasový luxus vytvoří tu správnou atmosféru. Se správným výběrem záclony - voálu bude každý nadmíru spokojen.

Galerie
Záclony a závěsy
Záclony a závěsy

Klient si přál doplnit interiér o prvky, které budou odpovídat místu a budou odkazovat na pánský feeling. Pro závěsy jsme do celého bytu vybrali z krásné kolekce Prestigious Textiles - Vikking, která je ze 100% polyesteru ve dvojíté šíři. Velmi obsáhlá barevnice nás na první zaujala a bylo potěšení z ní vybírat ten správný odstín. V obývacím pokoji vzhledem ke krásnému perskému koberci jsme zvolili modré tóny. S modrou - tmavší jsme pro zachování stylu nechali i v ložnici. Záclony v kuchyni a v obývacím pokoji jsou nehořlavé, v ivory barvě a do ložnice padla volba na oblíbenou Villa Novu a její kolekci polozáclon Vardo. Vše doplněné o velice vklusné a sladěné garnýže, které zaručují tu pravou eleganci.

Galerie
Dekorace oken je vždy zásadní proměna celého interiéru.
Dekorace oken je vždy zásadní proměna celého interiéru.

Vytvoření domova, pohody a vysoké elegance se podaří vždy s kvalitní dekorací oken. Dekorační látky dělají 50% celého interiéru. Jsou dominantní a proto by měly být pečlivě a s láskou vybírány. Výběr padl Villa Novu, což je prostě vždy ten správný směr. Kolekce Eton je ze 54% bavlna a zbytek polyester. Klasika, která níkdy neomrzí a hlavně udělá parádu. Společně s kvalitním voálem je dokonalý interiér přímo zaručen. Celou zakázku jsme doplnily římskými rolety a kolejnicemi na míru.

Galerie
Designové římské rolety
Designové římské rolety

Římské rolety záclonového typu jsou na oknech velice elegantní a dodají jim originalitu a nápaditost.

Galerie
Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme vás na návštěvu dekoračního studia, kde v přátelské a relaxační atmosféře probereme vaše představy a očekávání. Máme pro vás připraveny vzorníky látek a tapet od předních anglických designérů. Společně proměníme váš interiér v úplně nový prostor, do kterého se budete rádi vracet. V showroomu si můžete také prohlédnout originální hotové výrobky, jako jsou polštáře, kosmetické taštičky a plážové osušky.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Pátek 13:00 - 18:00

Vyhrazujeme si změnu otevírací doby, pro upřesnění prosím sledujte náš Facebook profil nebo nás kontaktujte.