img
Realizace

Ukázka naší práce

Barevný dětský pokojíček
Barevný dětský pokojíček

Děti rádi objevují barvy, zvířátka a když se vše propojí v jedno, jako u této realizace, tak šťastné dětství je naprosto jisté. Dětské závěsy jsou z kolekce Villa Nova od návrháře dětských ilustrovaných knížek. Navozují atmosféru amazonských ptáků, kteří zpívají na stromech. Tato scenérie je digitálně vytištěna na broušené bavlně. Pro lehčí navazování spánku jsou závěsy vypodšívkované zatemňovací látkou. Vše je doplněno záclonou z jemňoučkého voálu, který dodá ještě větší útulnosti.

Galerie
Obývací pokoj se závěsy a záclonami
Obývací pokoj se závěsy a záclonami

Kompletní celek interiéru doplní kvalitní záclony a závěsy. V této realizaci, i vzhledem k celkovému interiéru, si klient vybral záclony s jemným proužkem. Mají hrubší strukturu, ale krásně se doplňují se všudy přítomným teplým dřevem. Závěs je v jemném, nepatrném vzorku v barevném kontrastu, který zacelí celkový dojem místnosti. Také nijak nevadí rozdílné výšky na oknech. Vše na míru zaměřeno, ušito a zavěšeno.

Galerie
Dekorační látky v obývacím pokoji
Dekorační látky v obývacím pokoji

Velká okna kterými je vidět do místnosti si říkají o kvalitní záclony a závěsy. V tomto případě klientka preferovala zatemňovací závěsy v barvě která se opakuje v celém prostoru. Pro záclony padla volba na nejoblíbenější textilií - voál v barvě Champaigne. Pro dvě okna jsme ušily úvazy ze stejné látky jako závěsy a to ve tvaru banánku se spodními úchyty na háček přimontovaný do zdi. Vše na míru vybráno, zaměřeno a zavěšeno.

Galerie
Zatemňovací závěsy v obývacím pokoji se záclonami
Zatemňovací závěsy v obývacím pokoji se záclonami

Pokud preferujeme zatemnění , abychom si užívali soukromí v případě blízko u sebe obytných domů, nejideálnější na výběr je zatemňovací textilie. Nemusí být 100% blackout, stačí tzv. dimout. Zatemní minimálně z 95%. Zde byla vybrána látka s příjemnou texturou a barevností. Doplněná o klasický voál v bílé barvě. Záclona je v řasení tzv. Triplex - pravidelné řasení tří tužek a 10 cm mezery. Pro závěsy se klienti rozhodli pro polo vlnu (vlna pouze z jedné strany). Kolejnice jsou v jenom kuse v rozích do obloučku. Vše na místě zaměřeno, barevně vybráno, namontováno a zavěšeno.

Galerie
Záclony a závěsy v obývacím pokoji a dekorační tyče z Francie
Záclony a závěsy v obývacím pokoji a dekorační tyče z Francie

Pro vytvoření kompletního luxusního dojmu jsou zapotřebí i dekorační tyče, v tomto projektu jsou vybrány s montáží do zdi. Klienti si vybrali tyče z Francie. Jsou celo hliníkové, s ozdobnou koncovkou, které je velké množství pro výběr. Přední tyč je designová pro závěsy a je na kroužky, které mají rovnou očko na háčky a zadní tyč je s drážkou vhodná pro záclony. Kvalita a honosnost provedení je v tomto případě zaručena. Vybraná látka je z Anglie, je to 320 cm šíře v mixu bavlny a polyesteru, záclona je klasický voál v Champaigne barvě. Vše na místě vybráno, zaměřeno, namontováno a pověšeno.

Galerie
Zateplení kuchyně dekorační látkou
Zateplení kuchyně dekorační látkou

I kuchyně si zaslouží mít krásnou dekoraci na oknech. Nemusí být vždy závěs, ale stačí dekorace ala polozavěs. Zde z kolekce Villa Nova - Vardo - látka je směs polyesteru a lnu. Pro záclonu byla vybrána záclona s jemným proužkem. Vše na místě zaměřeno, namontováno - zde vybrány kolejnicové tyče v bílé barvě (klasické kulaté tyče s montáží do zdi, ovšem s drážkou pro jezdce) - a pověšeno.

Galerie
Dekorační závěsy do obývacího pokoje
Dekorační závěsy do obývacího pokoje

Pro zútulnění a rozjasnění místnosti jsou skvělým doplňkem závěsy. U této realizace byla perfektní volba zatemňovacího závěsu v hořčičném odstínu. Skvěle se hodí do krásně laděného interiéru a zvednou náladu při každém pohledu. Vše na místě vybráno, zaměřeno, namontováno a zavěšeno.

Galerie
Pokojíček pro mladou slečnu
Pokojíček pro mladou slečnu

100% zatemňovací závěsy jsou pro spánek nejlepší řešení. Zabrání světlu a navodí tu správnou dobu k ulehnutí. Každý školáček si zaslouží spokojenou noc bez okolních ruchů a zvuků. Záclony vybrány pro větší soukromí klasické voálové v Champaigne barvě. Vše na místě vybráno, zaměřeno, nainstalováno a zavěšeno.

Galerie
Hotýlek v centru Prahy
Hotýlek v centru Prahy

První fáze realizace hotelu v centru Prahy. Požadavek byl se zaměřením na zatemňovací závěsy v neutrální barvě pro zvýraznění budoucích interiérových doplňků. Záclona je klasický voál v odstínu Champaigne. Kolejnice s montáží do stropu. Vše osobně vybráno, zaměřeno, ušito, namontováno a pověšeno. Jak pokoj vypadá po zatažení závěsů není vyfoceno z důvodu černočerné tmy.

Galerie
Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme vás na návštěvu dekoračního studia, kde v přátelské a relaxační atmosféře probereme vaše představy a očekávání. Máme pro vás připraveny vzorníky látek a tapet od předních anglických designérů. Společně proměníme váš interiér v úplně nový prostor, do kterého se budete rádi vracet. V showroomu si můžete také prohlédnout originální hotové výrobky, jako jsou polštáře, kosmetické taštičky a plážové osušky.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Čtvrtek 13:00 - 18:00

v Pátek pouze po předchozím objednání

VYHRAZUJEME SI ZMĚNU OTEVÍRACÍ DOBY, PRO UPŘESNĚNÍ/NÁVŠTĚVU NÁS KONTAKTUJTE