img
Realizace

Ukázka naší práce

Zatemňovací závěsy v obývacím pokoji se záclonami
Zatemňovací závěsy v obývacím pokoji se záclonami

Pokud preferujeme zatemnění , abychom si užívali soukromí v případě blízko u sebe obytných domů, nejideálnější na výběr je zatemňovací textilie. Nemusí být 100% blackout, stačí tzv. dimout. Zatemní minimálně z 95%. Zde byla vybrána látka s příjemnou texturou a barevností. Doplněná o klasický voál v bílé barvě. Záclona je v řasení tzv. Triplex - pravidelné řasení tří tužek a 10 cm mezery. Pro závěsy se klienti rozhodli pro polo vlnu (vlna pouze z jedné strany). Kolejnice jsou v jenom kuse v rozích do obloučku. Vše na místě zaměřeno, barevně vybráno, namontováno a zavěšeno.

Galerie
Záclony a závěsy v obývacím pokoji a dekorační tyče z Francie
Záclony a závěsy v obývacím pokoji a dekorační tyče z Francie

Pro vytvoření kompletního luxusního dojmu jsou zapotřebí i dekorační tyče, v tomto projektu jsou vybrány s montáží do zdi. Klienti si vybrali tyče z Francie. Jsou celo hliníkové, s ozdobnou koncovkou, které je velké množství pro výběr. Přední tyč je designová pro závěsy a je na kroužky, které mají rovnou očko na háčky a zadní tyč je s drážkou vhodná pro záclony. Kvalita a honosnost provedení je v tomto případě zaručena. Vybraná látka je z Anglie, je to 320 cm šíře v mixu bavlny a polyesteru, záclona je klasický voál v Champaigne barvě. Vše na místě vybráno, zaměřeno, namontováno a pověšeno.

Galerie
Zateplení kuchyně dekorační látkou
Zateplení kuchyně dekorační látkou

I kuchyně si zaslouží mít krásnou dekoraci na oknech. Nemusí být vždy závěs, ale stačí dekorace ala polozavěs. Zde z kolekce Villa Nova - Vardo - látka je směs polyesteru a lnu. Pro záclonu byla vybrána záclona s jemným proužkem. Vše na místě zaměřeno, namontováno - zde vybrány kolejnicové tyče v bílé barvě (klasické kulaté tyče s montáží do zdi, ovšem s drážkou pro jezdce) - a pověšeno.

Galerie
Dekorační závěsy do obývacího pokoje
Dekorační závěsy do obývacího pokoje

Pro zútulnění a rozjasnění místnosti jsou skvělým doplňkem závěsy. U této realizace byla perfektní volba zatemňovacího závěsu v hořčičném odstínu. Skvěle se hodí do krásně laděného interiéru a zvednou náladu při každém pohledu. Vše na místě vybráno, zaměřeno, namontováno a zavěšeno.

Galerie
Pokojíček pro mladou slečnu
Pokojíček pro mladou slečnu

100% zatemňovací závěsy jsou pro spánek nejlepší řešení. Zabrání světlu a navodí tu správnou dobu k ulehnutí. Každý školáček si zaslouží spokojenou noc bez okolních ruchů a zvuků. Záclony vybrány pro větší soukromí klasické voálové v Champaigne barvě. Vše na místě vybráno, zaměřeno, nainstalováno a zavěšeno.

Galerie
Hotýlek v centru Prahy
Hotýlek v centru Prahy

První fáze realizace hotelu v centru Prahy. Požadavek byl se zaměřením na zatemňovací závěsy v neutrální barvě pro zvýraznění budoucích interiérových doplňků. Záclona je klasický voál v odstínu Champaigne. Kolejnice s montáží do stropu. Vše osobně vybráno, zaměřeno, ušito, namontováno a pověšeno. Jak pokoj vypadá po zatažení závěsů není vyfoceno z důvodu černočerné tmy.

Galerie
Obývací pokoj s dekoračními závěsy
Obývací pokoj s dekoračními závěsy

Při renovaci bydlení je vždy důležité zařadit i závěsy a záclony. Zvelebí a podtrhnou celkovou proměnu místnosti. Důležitý je i výběr té správné závěsné techniky, v tomto případě dekoračních tyčí, které mají vespod drážku stejně jako klasické kolejnice. Tato vychytávka má několik plus. Mezi nimi je i ta, že se nemusí brát ohledy při vymýšlení kolik záclon a závěsů na tyč můžeme dát, protože odpadá držák tyčí, přes který nelze látkou manipulovat. V tomto případě látka na závěsy z kolekce PT - Illusion byla vybrána jako dekorační v řasení vlna (pravidelné vlny) a záclona klasická, bílý voál. Doplněno dekoračními polštáři. Vše na míru zaměřeno, ušito, vybráno, namontováno a zavěšeno.

Galerie
Dětský pokojíček
Dětský pokojíček

Zatemnění v dětském pokojíčku je pro dobrý spánek děťátka vždy velice důležitý. V tomto pokoji byla vybrána zelenkavá, lesklejší barva, která bude krásně ladit s budoucí tapetou. Záclona v champaigne barvě akorát doplňuje celkový dojem. Vše na míru vybráno, ušito, namontováno a zavěšeno.

Galerie
Závěsy a záclony do ložnice
Závěsy a záclony do ložnice

Dekorace oken pomocí záclon a závěsů vždy povznesou prostor a udělají prvotřídní ložnici. Závěs vybrán ze směsi bavlny a polyesteru v květinovém vzoru. Látka je z poctivého materiálu v klasickém řasení. Záclony z oblíbeného oválu v Champaigne barvě v pravidelné vlně. Vše na míru vybíráno, zaměřeno, ušito a pověšeno.

Galerie
Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme vás na návštěvu dekoračního studia, kde v přátelské a relaxační atmosféře probereme vaše představy a očekávání. Máme pro vás připraveny vzorníky látek a tapet od předních anglických designérů. Společně proměníme váš interiér v úplně nový prostor, do kterého se budete rádi vracet. V showroomu si můžete také prohlédnout originální hotové výrobky, jako jsou polštáře, kosmetické taštičky a plážové osušky.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Čtvrtek 13:00 - 18:00

v Pátek pouze po předchozím objednání

VYHRAZUJEME SI ZMĚNU OTEVÍRACÍ DOBY, PRO UPŘESNĚNÍ/NÁVŠTĚVU NÁS KONTAKTUJTE