img
O nás

Klára Salamehová

Otevřela jsem showroom Závěsy-interiér.cz.

Celé to začalo zcela běžně, chtěla jsem službu. Kompletní servis, od výběru látky s pomocí odborníka, který přijde do interiéru a pomůže s výběrem dekorační látky přes šití a montáž kolejnic. Nabídne i doplňky jako je třeba čalounění, kdy jednoduchou změnou se sedák od židle může lehce proměnit. Poradí, že z látek jde vyrobit jakoukoliv nezbytnou věc do domácnosti, například ubrus, povlečení, lampičky, kuchyňské zástěry, tašky a mnohem více. Díky tomu se může zachovat jeden typ vzoru či barvy v celém interiéru. A tapety. V mém portfoliu nabízím také hotové polštáře, dodají ten poslední „touch“.

Myslím, že servis musí být o entuziazmu a pochopení estetického cítění a životního stylu klienta. To je základní částí mé práce.
A proto „Poskytuji službu, kterou bych chtěla i já.“

rok 2017

Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme vás na návštěvu dekoračního studia, kde v přátelské a relaxační atmosféře probereme vaše představy a očekávání. Máme pro vás připraveny vzorníky látek a tapet od předních anglických designérů. Společně proměníme váš interiér v úplně nový prostor, do kterého se budete rádi vracet. V showroomu si můžete také prohlédnout originální hotové výrobky, jako jsou polštáře, kosmetické taštičky a plážové osušky.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Čtvrtek 13:00 - 18:00

v Pátek pouze po předchozím objednání

VYHRAZUJEME SI ZMĚNU OTEVÍRACÍ DOBY, PRO UPŘESNĚNÍ/NÁVŠTĚVU NÁS KONTAKTUJTE