O nás

Klára Salamehová

Otevřela jsem showroom Závěsy-interiér.cz.

Celé to začalo zcela běžně, chtěla jsem službu. Kompletní servis, od výběru látky s pomocí odborníka, který přijde do interiéru a pomůže s výběrem dekorační látky přes šití a montáž kolejnic. Nabídne i doplňky jako je třeba čalounění, kdy jednoduchou změnou se sedák od židle může lehce proměnit. Poradí, že z látek jde vyrobit jakoukoliv nezbytnou věc do domácnosti, například ubrus, povlečení, lampičky, kuchyňské zástěry, tašky a mnohem více. Díky tomu se může zachovat jeden typ vzoru či barvy v celém interiéru. A tapety. V mém portfoliu nabízím také hotové polštáře, dodají ten poslední „touch“.

Myslím, že servis musí být o entuziazmu a pochopení estetického cítění a životního stylu klienta. To je základní částí mé práce.
A proto „Poskytuji službu, kterou bych chtěla i já.“

Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme k návštěvě showroomu, kde v relaxační atmosféře a nad šálkem kávy představíme látky určené pro záclony, závěsy, čalounění a styl interiéru doplňující tapety. Seznámíme vás s originálním hotovými výrobky, jako jsou poštáře, kosmetické taštičky a plázové osušky. Přijďte a vytvořte si nový barevný interiér.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Pátek 11:00 - 18:00

Vyhrazujeme si změnu otevírací doby, pro upřesnění prosím sledujte náš Facebook profil nebo nás kontaktujte.