img
Realizace

Ukázka naší práce

Dekorační tapeta do obývacího pokoje
Dekorační tapeta do obývacího pokoje

Dekorační tapeta na zeď s designem větvičkou v barevném provedení.

Galerie
Závěsy zatemňovací v ložnici
Závěsy zatemňovací v ložnici

Pro klidný, ničím nerušený spánek slouží zatemňovací závěsy. Jsou dekorační a zároveň plní praktickou funkci. Další plus takovéhoto stínění je zabránění vniknutí sluníčka ve dne a díky tomu je v horkých dnech příjemné klima v místnosti. Další výhody, oproti třeba venkovním žaluziím je ta, že při větru nejsou slyšet. Látka je v klasické šíři, z kolekce Desginers Guild. Vše na míru zaměřeno, ušito, zavěšeno. Záclona je voál v champaigne barvě. Všimněte si kolejnic. Jsou dvě: pro záclonu je rovná a přes celé okno, pro závěs je do levého obloučku ve stejné šířce zprava i zleva. To zaručí neproniknutí světla z boku. Dodáme kolejnice na míru i s motnáží.

Galerie
Ložnice ve spojení dekorační látky a přírody
Ložnice ve spojení dekorační látky a přírody

Do ložnice na kraji města si klientka přála propojení se s okolní přírodou. Vybíraly jsme látku pro závěsy, která bude decentní, elegantní a zároveň bude splňovat potřeby pro klidný spánek. A to jsme objevily v barvě jemně zelené, která je uklidňující a přitom ničím neruší spojení s okolní přírodou. Kolekce od Villa Novy - Valleta je navíc ze 65% z bavlny a zbytek je polyester, dýchá a přináší pohodu do každého interiéru. Záclona je klasický voál s jemným vzorkem.

Galerie
Dekorační závěs z pravého hedvábí
Dekorační závěs z pravého hedvábí

I na schodišti, které se tyčí do pěkné výšky, mohou vyniknout luxusní závěsy. Jako dekorace zapůsobí na návštěvy a udělají příjemné místo bez ozvěny. Látka je z luxusního 100% hedvábí od světoznámé značky James Hare (obléká i královské nevěsty v jejich svatební den). Má charakteristickou vazbu, která zajistí velice elegantní stínění oken. Dokážeme zajistit pověšení a i montáž, protože výšek se nebojíme. Vše na míru vybráno, ušito a díky lešení i zavěšeno.

Galerie
Dekorační závěsy spojené se záclonou ze lnu
Dekorační závěsy spojené se záclonou ze lnu

Pro rodinou pohodu útulná ložnice udělá velkou práci. Klientka k šedé dlažbě zvolila odstín jemné růžové jak pro závěsy tak pro záclony. Látky jsou z designového domu Villa Nova z kolekce pro závěs saténové Vallety, která se stává z 65% bavlny a zbytek je polyester a krásné, nadčasové záclony s příměsi 35% lnu. Záclona působí velice přírodně a na dotek až sametově. Vše na míru zaměřeno, ušito a i s kolejnicemi namontováno. Ve spolupráci se skvělou designerkou Soňou Markovou z S4U Interiér design.

Galerie
Závěsy na míru podšité zatemňovací látkou
Závěsy na míru podšité zatemňovací látkou

Moc děkuji klientovi za zaslání finálních fotografiích. Všechny závěsy jsou od značky Villa Nova, v obývacím pokoji byla vybrána látka z kolekce Hana - Eden, v ložnici z nové kolekce Ostara a pro dětský pokoj z krásné sbírky dětských příběhů - Picturbook. Vše k nahlédntí u nás v showroomu. Velké plus má podšití zatemňovací látkou každého závěsu. Vznikne tím jak dekorační závěs tak i velice praktický pro zachování soukromí a tmy i přes den. Také díky podšití (vypodšívkování) barvy a vzory při průniku světla nevyblednou, ale zůstají tak jak mají. Vše ručně malováno a digitálně tištěno na 100% bavlnu.

Galerie
Obývací pokoj pro reprezentační účely
Obývací pokoj pro reprezentační účely

Klient ve stare pražské zástavbě chtěl nechat vyniknout oknům. Podařilo se s kolekcí dekoračních látek od Designers Guild - Tiber II. Krásný lesklý bavlněný satén, který mění barvu dle světla vždy zaručí luxusní pocit a docílí příjemného bydlení.

Galerie
Zútulnění HS portálu pomocí záclon v obývacím pokoji
Zútulnění HS portálu pomocí záclon v obývacím pokoji

HS portál jsou posuvné zdvižné dveře. Nejčastěji od stěny ke stěně a mají suplovat zeď. Tím pádem vzniká velká průhledná plocha, kterou je třeba pro potřeby zútulnění, soukromí a z důvodu ozvěny v interiéru vyeliminovat. Nejčastěji se hodí na takováto okna jemné záclony, které zabrání všetečným pohledům dovnitř, ale zároveň nechají průchod světla do místnosti. Pocit bezpečí je tímto způsobem zaručen. Vše na místě zaměřeno, ušito a pověšeno.

Galerie
Dětský pokojíček pro novorozenou slečnu
Dětský pokojíček pro novorozenou slečnu

Pro právě narozenou slečnu vytvořila maminka s tatínkem místo, kde bude děťátko bezpečné. My jsme dodali záclony a závěsy, aby bylo dostatečné soukromí s možností korigovat proudící světlo do pokoje pro klidný spánek. Vše na míru vybráno, ušito a dodáno. Závěs je z krásné kolekce PT - Tussah a záclona průhledný voál v Champagne barvě.

Galerie
Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme vás na návštěvu dekoračního studia, kde v přátelské a relaxační atmosféře probereme vaše představy a očekávání. Máme pro vás připraveny vzorníky látek a tapet od předních anglických designérů. Společně proměníme váš interiér v úplně nový prostor, do kterého se budete rádi vracet. V showroomu si můžete také prohlédnout originální hotové výrobky, jako jsou polštáře, kosmetické taštičky a plážové osušky.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Čtvrtek 13:00 - 18:00

v Pátek pouze po předchozím objednání

VYHRAZUJEME SI ZMĚNU OTEVÍRACÍ DOBY, PRO UPŘESNĚNÍ/NÁVŠTĚVU NÁS KONTAKTUJTE