img
Realizace

Ukázka naší práce

Dětský pokojíček
Dětský pokojíček

Pro chlapečka co miluje autíčka není nic krásnějšího než je mít prostě všude. Kolekce od Villa Nova - Picturebook je plná překvapení, dětských snů, zvířátek a edukativních ilustrací. Kolekce od ilustrátora Christophera Corra je plná dospělého života v pohledu dětských očí. Barevnost se protíná s fantazií a zábavným ztvárněním života NYC. Vybraná tapeta je vliesová, autíčka akorát končí nad postýlkou. Závěs je podšitý zatemňovací látkou tmavě modré barvy, aby se celkový prvek spojení neztratil.

Galerie
Zútulnění obývacího pokoje
Zútulnění obývacího pokoje

Velká okna a dlouhé stěny působí bez dekoračních látek chladně až bez života. Dodáním toho pravého materiálu se rázem bílé zdi změní na příjemné místo a o esetice ani nemluvim. Bílá záclona, která doplňuje luxusní kolekci závěsů od Villa Nova krásně dohormady vyniknou. Speciální řasení tzv triplex, které řasí na třech úrovních a následně má 10 cm "odpočinek" je zdobnější než klasické pravidelné řasení. Kolejnice jsou od českého dodavatele včetně naší montáže. Vše přijedeme zaměřit, ušít a namontovat na míru dle potřeb našich zákazníků.

Galerie
Dekorační propojení záclon a polozáclon
Dekorační propojení záclon a polozáclon

Pro zachování jemnosti interiéru a při ne nutnosti zastínění, můžeme použít jako dekoraci přes záclony druhé, hutnější záclony. Zajistíme si útulný interiér.

Galerie
Ložnice se zatemňovacími závěsy
Ložnice se zatemňovacími závěsy

Klientka zvolila pro svůj krásný interiér ovál v bílé barvě, která krásně prosvětlila místnost. Doplnila jej zatemňovacími závěsy od Designers Guild, které dopřejí klidný spánek v noci a ve dne zamezí nežádoucímu sluníčku. Řasení klientka zvolila tzv. vlnové, které při zatažení zachová textilii v přirozeném vlnění.

Galerie
Rozdělení místnosti
Rozdělení místnosti

Ve velkém prostoru je někdy třeba schovat část místnosti. Může se využít pro různé potřeby. V tomto případě pro odkládání oblečení pro příchozí návštěvníky do meditačního studia. Jednoduché rozdělení s velkým efektem. Kolejnice pro závěsy a látka z kolekce Prestigious Textiles zajistí kvalitu na dlouhou dobu.

Galerie
Současný moderní living room
Současný moderní living room

Měla jsem tu radost pomáhat při výběru dekorací oken pro mladou slečnu do jejího prvního bydlení. Obývací pokoj si říkal o eleganci a nadčasové látky, které Villa Nova ve své kolekci Valleta nabízí. Výběr syté barvy, která navodí atmosféru domova a zároveň splňuje náročné požadavky moderního prostředí, pro trávení odpočinku a krásných chvilek, je naprosto perfektní. Spolupráce s designerkou z S4U Interier Design Studio.

Galerie
Zastínění celých stěn s okny
Zastínění celých stěn s okny

Prosklený obývací pokoj má své kouzlo, ale se závěsy ještě větší. Dekorační závěsy plní funkci jak zútulnění místnosti tak dodají soukromí. Látka z kolekce PT - Tussah.

Galerie
Obývací pokoj
Obývací pokoj

Okna přes celou stěnu dodávají do místnosti hodně světla, ale také hodně pohledů z venku. Pokud chceme zachovat přísun světla a omezit "okukování" nejvhodnější jsou voály, které navíc zútulní celý prostor. A jako báječný doplněk, který plní funkci zachování si soukromí jsou závěsy. Zde ze směsi bavlny, viskózy a lnu jen podtrhnout celkový příjemný a přírodní dojem z interiéru.

Galerie
Byt v Krkonoších
Byt v Krkonoších

Vždy mě velice potěší a velice si toho vážím, když mi klienti zašlou fotografie již zavěšených závěsů. Přírodní materiály, které do přírody patří, se ve druhém bytě v Krkonoších krásně vyjímají. Závěsy jsou z kolekce Studio G - Garden Party a Villa Nova - Hanna.

Galerie
Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme vás na návštěvu dekoračního studia, kde v přátelské a relaxační atmosféře probereme vaše představy a očekávání. Máme pro vás připraveny vzorníky látek a tapet od předních anglických designérů. Společně proměníme váš interiér v úplně nový prostor, do kterého se budete rádi vracet. V showroomu si můžete také prohlédnout originální hotové výrobky, jako jsou polštáře, kosmetické taštičky a plážové osušky.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Čtvrtek 13:00 - 18:00

v Pátek pouze po předchozím objednání

VYHRAZUJEME SI ZMĚNU OTEVÍRACÍ DOBY, PRO UPŘESNĚNÍ/NÁVŠTĚVU NÁS KONTAKTUJTE