img
Realizace

Ukázka naší práce

Ložnice se zatemňovacími závěsy
Ložnice se zatemňovacími závěsy

Klientka zvolila pro svůj krásný interiér ovál v bílé barvě, která krásně prosvětlila místnost. Doplnila jej zatemňovacími závěsy od Designers Guild, které dopřejí klidný spánek v noci a ve dne zamezí nežádoucímu sluníčku. Řasení klientka zvolila tzv. vlnové, které při zatažení zachová textilii v přirozeném vlnění.

Galerie
Rozdělení místnosti
Rozdělení místnosti

Ve velkém prostoru je někdy třeba schovat část místnosti. Může se využít pro různé potřeby. V tomto případě pro odkládání oblečení pro příchozí návštěvníky do meditačního studia. Jednoduché rozdělení s velkým efektem. Kolejnice pro závěsy a látka z kolekce Prestigious Textiles zajistí kvalitu na dlouhou dobu.

Galerie
Současný moderní living room
Současný moderní living room

Měla jsem tu radost pomáhat při výběru dekorací oken pro mladou slečnu do jejího prvního bydlení. Obývací pokoj si říkal o eleganci a nadčasové látky, které Villa Nova ve své kolekci Valleta nabízí. Výběr syté barvy, která navodí atmosféru domova a zároveň splňuje náročné požadavky moderního prostředí, pro trávení odpočinku a krásných chvilek, je naprosto perfektní. Spolupráce s designerkou z S4U Interier Design Studio.

Galerie
Zastínění celých stěn s okny
Zastínění celých stěn s okny

Prosklený obývací pokoj má své kouzlo, ale se závěsy ještě větší. Dekorační závěsy plní funkci jak zútulnění místnosti tak dodají soukromí. Látka z kolekce PT - Tussah.

Galerie
Obývací pokoj
Obývací pokoj

Okna přes celou stěnu dodávají do místnosti hodně světla, ale také hodně pohledů z venku. Pokud chceme zachovat přísun světla a omezit "okukování" nejvhodnější jsou voály, které navíc zútulní celý prostor. A jako báječný doplněk, který plní funkci zachování si soukromí jsou závěsy. Zde ze směsi bavlny, viskózy a lnu jen podtrhnout celkový příjemný a přírodní dojem z interiéru.

Galerie
Byt v Krkonoších
Byt v Krkonoších

Vždy mě velice potěší a velice si toho vážím, když mi klienti zašlou fotografie již zavěšených závěsů. Přírodní materiály, které do přírody patří, se ve druhém bytě v Krkonoších krásně vyjímají. Závěsy jsou z kolekce Studio G - Garden Party a Villa Nova - Hanna.

Galerie
Elegance zatemňovacích závěsů
Elegance zatemňovacích závěsů

Zatemňovací závěsy neboli blackouty splňují funkci 100% zatemnění pokoje. Nepropouští světlo, díky tomu lze pokojně jak přes den i v noci spát. Další plus těchto látek je v jejich zachycení sluníčka v parních letních dnech. Blackoutová látka od Clarke & Clarke je v široké barevnici. Vybrané záclony jsou méně průhledné, tím se zabrání třeba ne zcela parádnímu výhledu. Kolejnice pro těžké závěsy i lehčí záclony patří k automatickému servisu, včetně montáže a šití na míru.

Galerie
Dámský interiér
Dámský interiér

Dámský interiér by měl být v příjemných, jemných barvách. Pro oko a mysl odlehčených materiálů, prostě místem pro odpočinek a užívání si příjemného prostředí. Realizace záclon, závěsů - Villa Nova - Valleta, kolejnic, šití na míru a veškerá montáž včetně zavěšení.

Galerie
Interiér ve feng shui
Interiér ve feng shui

Zařízení interiéru ve stylu feng shui zahrnuje přírodní motivy, přírodní materiály a rostlinný prvek. Klientka vybrala krásnou látku z kolekce Norrland od Villa Novy plnou výšívaných stromů. Celý interiér je rozzářený, vysoce elegantní a změněný pro útulné a pohodové trávení chvilek.

Galerie
Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme vás na návštěvu dekoračního studia, kde v přátelské a relaxační atmosféře probereme vaše představy a očekávání. Máme pro vás připraveny vzorníky látek a tapet od předních anglických designérů. Společně proměníme váš interiér v úplně nový prostor, do kterého se budete rádi vracet. V showroomu si můžete také prohlédnout originální hotové výrobky, jako jsou polštáře, kosmetické taštičky a plážové osušky.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Čtvrtek 13:00 - 18:00

v Pátek pouze po předchozím objednání

VYHRAZUJEME SI ZMĚNU OTEVÍRACÍ DOBY, PRO UPŘESNĚNÍ/NÁVŠTĚVU NÁS KONTAKTUJTE