img
Realizace

Ukázka naší práce

Plážová taška
Plážová taška

Klientka si přála na dovolenou originální tašku, tak jsme ji ušily. Látka je ze 100% bavlny, potažená PVM (polyester s matným povrchem), vnitřek jsme vyšperkovaly z jemné siťovinky. Vše lze zavřít na cvoček a ucha tašky jsou z eko kůže. Přijďte si vybral z materiálu PVC nebo PVM máme více vzorů. Z materiálu lze ušít i venkovní ubrus, který bude stále čistý, bryndáček a vůbec co koliv na ven.

Galerie
Moderní záclony
Moderní záclony

Klientka si přála moderní záclony, které obléknou okno. A do celého bytu. Zvolili jsme z kolekce od Designers Guild - Contract Essential, která se vyznačuje svou jednoduchostí s jemným nádechem vzorku. Záclony jsou nehořlavé, takže se hodí i do komerčních prostor. Jejich dvojitá šíře znamená, že se nemusí sešívat a mohou jen tak vanout podél okna. Propouští světlo, takže ranní sluníčko vás nemine.

Galerie
Moderní stínění oken
Moderní stínění oken

Klient rád pobývá na své chatě nedaleko Prahy a v rámci jarní údržby se rozhodl pro "nová" okna. Pro záclony jsme vybrali krásné plně průsvitné a nehořalavé voály od Designers Guild z kolece Contract Essentals a pro závěsy krásnou a barevně plně rozzářící místnosti od Clarke&Clarke Linoso II v žluto-zeleném odstínu. Použili jsme je i na krásné římské rolety.

Galerie
Dekorační záclony
Dekorační záclony

"Potřebuji rekonstrukci obývacího pokoje a začneme okny" Takto se mi svěřila velice sympatická klientka svou představu o modernizaci pokoje. A dobře, splnili jsme jí to. Pokoj směřuje na východ, je trošku tmavší, vybraly jsme proto záclonu od Prestigious Textiles - Breeze - Tide Sand, která splňuje všechny náležitosti krásné dekorační látky. Krásně jí prochází světlo, při zachování jemného vzorku jak při úplném zatažení tak při odhrnutí pro vstup na balkon. Společně s výmalbou, která bude dotvářet celkový jednotný dojem se zachová přírodní ráz celé místnosti.

Galerie
Pánský budoár
Pánský budoár

Klient si přál do ložnice kvalitní a zároveň elegantní styl. Výběr pro dekoraci oken padla na záclony a závěsy. Přistupovali jsme k výběru jako k pánskému budoáru. Tlumenější odstín dekoračních závěsů podtrhuje průsvitnost a jemnost záclon. Konečný výběr padl na látku od Prestigious Textiles a jejich nadčasovou kolekci Illusion. Kolekce se nese v pánském tónu a v různých barevných kombinacích. Vybraná látka na oknech vytváří dojem pevného a bezpečného uchopení celé místnosti. Maskulinní vzhled podtrhuje její mohutnost s přídavkem dostačujícího zatemnění mísnosti pro nerušený odpočinek. Záclony jsme vybrali v kvalitní nehořlavé úpravě od Designers Guild, kolekce Contract Essentials. Přijďte si vybrati i vy.

Galerie
Moderní záclony
Moderní záclony

Villa Nova - letošní VARDO kolekce moderních záclon - ze 65% polyesteru a 36% lnu. Přírodní pocit z luxusního materiálu a skvělého zpracování. Dodá nonšalantnost každé místnosti.

Galerie
Dekorační závěsy
Dekorační závěsy

Villa Nova - letošní VALLETA kolekce zářivých závěsů - 65% balny a 36% polyesteru, dvojitá šíře ve 138 barevných intenzivních odstínech. Luxusní textilie, vhodná do každého interiéru.

Galerie
Sedák do solitéru v předsíni
Sedák do solitéru v předsíni

Klientka si přála mít pohodlný sedák v předsíni. Takový, který se neprošoupe, barevně bude ladit k okolí, bude pratelný a příjemný na dotek. Vybraly jsme látku od Prestigious Textiles Panama - Cove. Lehce hnědo-šedá barva a vypadá parádně. Výplň je molitanová, se zadním zipem a podšitým suchým zipem pro neklouzavost.

Galerie
Kobereček pro panenky
Kobereček pro panenky

Klientka měla krásný nápad. Chtěla důstojnou místnost na snídaně pro svou dcerku. Myslím, že se jí povedla. Použitá látka je návrháře Prestigious Textiles z kolekce FRESH. 100% bavlna potažená PVC, takže ji lze při každé potřebě přetřít hadříkem a rázem je čistá.

Galerie
Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme vás na návštěvu dekoračního studia, kde v přátelské a relaxační atmosféře probereme vaše představy a očekávání. Máme pro vás připraveny vzorníky látek a tapet od předních anglických designérů. Společně proměníme váš interiér v úplně nový prostor, do kterého se budete rádi vracet. V showroomu si můžete také prohlédnout originální hotové výrobky, jako jsou polštáře, kosmetické taštičky a plážové osušky.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Čtvrtek 13:00 - 18:00

v Pátek pouze po předchozím objednání

VYHRAZUJEME SI ZMĚNU OTEVÍRACÍ DOBY, PRO UPŘESNĚNÍ/NÁVŠTĚVU NÁS KONTAKTUJTE