img
Kolekce látek a tapet

Kolekce látek a tapet

5.9.2022

Nová podzimní kolekce Reverie dekoračních látek a tapet od značky Villa Nova zabere trochu času na snění.

 

Na letošní konec roku si návrháři připravili procházku v polích zobrazující plné květy zalité světlem s bujnou vegetací krajiny. Křišťálové inkoustové květinové potisky s výraznými akvarelovými efekty sedí s energicky vykreslenými tahy štětce, které zachycují pocit života. Tyto živé vzory jsou vyváženy rozptýlenými abstraktními vzory, u kterých je pocit tekoucí vody. Z této přechodné scény vycházejí nápadné výšivky nečekaných barev.

Kolekce Reverie je zbarvena v paletě, která má optimistickou svěžest, která do schématu vdechuje rozkoš a jas. Tato opojná sbírka nabízí řadu kreativních možností použití.

 

Vše je podtrženo akvarelovým efekty. Digitálně tištěno na bavlněném saténu či doplněno o vytříbenou výšivku nebo luxusním saténem.

 

Tapety nám doplňují a prozkoumávají snovou krajinu rozjasněnou mlhavým letním sluncem. Expresivní, éterické vzory a nádherné textury jsou spárovány se zářivě sebevědomou paletou a vytvářejí tapety, které jsou plné charismatu. Abstraktní a nepolapitelné botanické a květinově inspirované vzory zalité sluncem přinášejí organický aspekt, zatímco texturní prvky nabízejí jemný náznak lesku a textury ovlivněné městem dodávají jemný modernismus.

 

Pojďte se námi s ní blíže seznámit.

 

Navštivte nás Závěsy-interiér showroom

Zveme vás na návštěvu dekoračního studia, kde v přátelské a relaxační atmosféře probereme vaše představy a očekávání. Máme pro vás připraveny vzorníky látek a tapet od předních anglických designérů. Společně proměníme váš interiér v úplně nový prostor, do kterého se budete rádi vracet. V showroomu si můžete také prohlédnout originální hotové výrobky, jako jsou polštáře, kosmetické taštičky a plážové osušky.

Kontakt na showroom
Otevírací doba
Pondělí - Čtvrtek 13:00 - 18:00

v Pátek pouze po předchozím objednání

VYHRAZUJEME SI ZMĚNU OTEVÍRACÍ DOBY, PRO UPŘESNĚNÍ/NÁVŠTĚVU NÁS KONTAKTUJTE